Piotr Zieliński z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Niestety, ale Piotr Zieliński wypada z gry na najbliższe kilkanaście dni. Pomocnik SSC Napoli otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i musi odbyć przymusową kwarantannę.

W czwartek Piotr Zieliński obchodził piękny jubileusz – rozegrał bowiem swój 200. mecz w barwach SSC Napoli. Jego ekipa zremisowała z Juventusem wynikiem 1:1, jednak niewiele brakowało, aby Polak w ogóle nie zagrał w tym spotkaniu. Wszystko przez nieprzyjęcie dawki przypominającej, co skutkowało wysłaniem go na kwarantannę przez sanepid. Finalnie służby medyczne z Turynu wydały pozwolenie na grę pomocnika.

Zobacz również: Mahir Emreli prowadzi rozmowy z dwoma zespołami z Turcji

Po spotkaniu zawodnicy przeszli standardowe testy na COVID-19. Okazało się, że wynik Zielińskiego jest pozytywny. Z tego powodu został on ponownie wysłany na kwarantannę – tym razem nie da się jej jednak ominąć. Reprezentant Polski przechodzi chorobę bezobjawowo, jednak w najbliższych meczach na boisku się nie pojawi. 27-latek najprawdopodobniej ominie spotkania z Sampdorią, Fiorentiną i Bolonią.

https://twitter.com/sscnapoli/status/1479901898874490886

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem