Piotr Zieliński miał grać w Barcelonie? „Nie wszyscy chcą w to wierzyć, ale…”

Kilka lat temu Piotr Zieliński był bliski transferu z Napoli do Liverpoolu. Był już nawet po rozmowach z Juergenem Kloppem. Okazuje się, że to nie jedyna transakcja z klubem na najwyższym poziomie, której reprezentant Polski mógł być głośnym bohaterem.

Łukasz Wiśniowski z Eleven Sport, autor i współtwórca kanału PZPN „Łączy nas Piłka”, zdradził podczas transmisji spotkania Cagliari – Napoli, że Zielek mniej więcej przed rokiem na poważnie rozważany był przez samą FC Barcelonę! Blaugrana zastanawiała się nad jego pozyskaniem w zimowym okienku transferowym.

„Nie wszyscy chcą to wierzyć, był jednak taki moment, w którym wydawało się, że Piotrek będzie mógł trafić do Barcelony. Był blisko pod koniec 2019 roku” – zdradził Wiśniowski.

Komentatora Eleven Sports łączą bliskie koleżeńskie relacje z wieloma z obecnych reprezentantów Polski. Nie ma powodu, aby nie wierzyć w prawdziwość podanych informacji, nawet jeśli wydają się szokujące.

Zainteresowanie ze strony Dumy Katalonii miało pojawić się w momencie, kiedy Zieliński nie miał jeszcze podpisanego nowego kontraktu z Napoli. Na jego mocy związał się z klubem do czerwca 2024 roku i wywalczył bardzo solidną podwyżkę.

Gennaro Gattuso po wygranym 4:1 spotkaniu z Cagliari nie miał wątpliwości, że polski pomocnik to zawodnik na topowym poziomie, którego stać na grę w najlepszych klubach świata.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem