Piotr Zieliński bohaterem meczu z Cagliari! Dwa piękne gole na otwarcie roku

Pierwszy mecz w nowym roku i od razu dublet przeciwko ekipie Sebastiana Walukiewicza. Piotr Zieliński pokazał wielką jakość w starciu Napoli z Cagliari!

W całkowicie przeciwnych nastrojach niedzielne spotkanie kończy dwójka reprezentantów Polski. Nic nie zapowiadało, że Napoli na Sardynii czeka tak zdecydowane i spektakularne zwycięstwo. W pierwszych minutach to wręcz Cagliari, po błędach gości, miało swoje okazje. Wynik otworzył jednak Piotr Zieliński, trafiając w 25. minucie.

„Zielek” bez zastanowienia przymierzył zza szesnastki, wykorzystując fakt, że w najbliższej odległości nie było żadnego z rywali. Bramkarz Cagliari był bez szans wobec mocnego uderzenia pod poprzeczkę.

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1345740677196472320?s=20

Cagliari nie dało za wygraną. Wyrównało jeszcze przed przerwą, jednak niedługo cieszyło się z korzystnego wyniku. Po raz kolejny akcję ofensywną prawą stroną napędził Giovanni Di Lorenzo. Boczny obrońca Napoli wypatrzył Zielińskiego na linii pola karnego. Posłał mu mocną i precyzyjną piłkę, a reprezentant Polski nie miał problemu, by na małej przestrzeni zrobić z niej użytek.

Zieliński udowodnił nieprzeciętną technikę, sprytnie ogrywając obrońcę. Tym sposobem wypracował sobie dobrą pozycję i płaskim strzałem trafił do siatki po raz drugi.

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1345753027588841477?s=20

Szanse Cagliari dodatkowo skomplikowały się, kiedy czerwoną kartkę obejrzał boczny defensor Lykogiannis. Gospodarze przez 25 minut grali w dziesiątkę i stracili w tym czasie jeszcze dwa gole. Ich autorami: Hirving Lozano i Lorenzo Insigne.

Piotr Zieliński po 11 występach w Serie A ma na koncie 3 gole i 3 asysty. W takiej formie chcielibyśmy widzieć go przez cały 2021 rok!

Były trener o Piotrze Zielińskim: Kiedy go zobaczyłem to oniemiałem…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem