Piotr „blacktear5” Kasiński nie przedłuży umowy z Anonymo

Krótka przygoda Piotra "blackteara5" Kasińskiego z Anonymo dobiegła ku końcowi. Mateusz "Sówek" Kowalczyk poinformował, że organizacja nie przedłuży z nim kontraktu.

W środę CEO Anonymo, Mateusz „Sówek” Kowalczyk, poinformował, że organizacja testuje nowych graczy i rozważa opcje zmian w składzie. Zawodnikiem, który mógł opuścić zespół był Piotr „blacktear5” Kasiński. 19-latek dołączył do „Anonimowych” względnie niedawno, jednak podczas okresu testowego nie wywalczył sobie nowej umowy.

Zespół uznał, że nie będą chcieli kontynuować współpracy z blackiem i nie ma potrzeby przedłużać jego umowy, co jest dla mnie zrozumiałe, ale przykre. Długoterminowo najwyraźniej się to nie sprawdziło. Tak jak mówię, „black” jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale drużynie potrzeba po prostu czegoś innego. Po prostu uznaliśmy, że nie będziemy przedłużać tej umowy – mówi „Sówek”.

Zobacz również: Kolejne zmiany w Anonymo? „Będziemy testować zawodników do głównego składu”

Wciąż testowany jest również Patryk „Demho” Tomaszewski. W jego przypadku kwestia nowego kontraktu wygląda jednak o wiele bardziej pozytywnie. sam Kowalczyk stwierdził, że gdyby decyzja miała być podejmowana teraz, to „Demho” otrzymałby nową umowę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem