Pini Zahavi walczy o transfer „Lewego”. Oto kierunek!

Niemieckie media z coraz większym natężeniem zaczynają podkreślać, że superagent Pini Zahavi buduje grunt pod transfer Roberta Lewandowskiego.

Umowa Lewandowskiego z Bayernem Monachium obowiązuje do czerwca 2023 rok i do niedawna wydawało się jasne, że Robert jest zdecydowany ją wypełnić albo więcej – zakończyć w Bawarii europejską karierę. „Sport Bild”, a jest to źródło znane z rzetelności w newsach piłkarskich, twierdzi, że nie musi to być jedyny scenariusz. Reprezentujący Polaka agent Pini Zahavi ma po raz kolejny robić podchody pod władze Bayernu, sondując zgodę na transfer. Niemiecka gazeta jest przekonana, że Izreaelczyk, który od czasów Davida Alaby nie żyje z Bawarczykami w najlepszej komitywie, będzie naciskał na odejście nawet tuż po mistrzostwach Europy, jednak szanse na to są minimalne. Odpowiedzią Bayernu wciąż jest stanowcze NIE.

Kilka niemieckich źródeł przekonuje, że Pini Zahavi chce wypracować „Lewemu” transfer do Premier League.

Tam zarobiłby jeszcze więcej i jeszcze mocniej zbudował swoją pozycję na końcowym etapie swojej europejskiej kariery na najwyższym poziomie. Inne niemieckie źródła – Sport1 oraz Abendzeitung – są zdania, że furtka dla transferu Lewandowskiego może pojawić się dopiero w czerwcu 2022 roku, na 12 miesięcy przed wygaśnięciem obecnej umowy. Klub rozważy wówczas utratę Polaka, o ile będzie w stanie sprowadzić topowego zastępcę – choćby Erlinga Haalanda.

 

Watzke: „Haaland będzie piłkarzem Borussii w przyszłym sezonie”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem