Piłkarze Napoli napadani i okradani. Tym razem trafiło na Piotra Zielińskiego…

Piłkarze Napoli muszą mieć się na baczności. Wielkim echem odbiła się historia sprzed roku, gdy Arkadiuszowi Milikowi grożono bronią, by oddał bandytom drogi zegarek. W zeszłym tygodniu w Neapolu doszło do włamania do domu Brazylijczyka Allana, zaś w weekend... okradziono samochód, którym podróżowała partnerka Piotra Zielińskiego.

Włoskie media sugerują, że opisane akty wandalizmu i rabunki mogą być zemstą za słabe wyniki i ogólny kryzys w Napoli. Piłkarze drugiej drużyny Serie A w minionym sezonie znaleźli się ostatnio na celowniku sympatyków. Na ostatnim otwartym dla kibiców treningu słychać było głównie gwizdy i obelgi kierowane pod adresem drużyny. Niewykluczone jednak, że to niepotrzebna nadinterpretacja i w Neapolu zwyczajnie należy mieć się na baczności.

W samochodzie Zielińskiego i jego partnerki wybito szybę i skradziono sprzęt audio

Partnerka piłkarza reprezentacji Polski wybrała się na plażę. Gdy wracała do samochodu, zorientowała się, że w jej Smarcie została wybita szyba, a ze środka wybebeszono radio. Mógł to być oczywiście zupełny przypadek, który może się przytrafić każdemu, w każdym mieście na świecie. Niemniej faktem jest, że zawodnicy Napoli, o których wiadomo, że opływają w kosztowności, stali się w ostatnich miesiącach częstym celem podobnych ataków.

Carlo Ancelotti straci posadę trenera Napoli do 23.11.2019 – kurs w LV BET: 2.25

W zeszły piątek próbowano okraść dom Allana – podczas gdy w środku przebywała jego żona.

Nie ulega wątpliwości, że podobne incydenty wpływają na poczucie bezpieczeństwa rodzin piłkarzy i chęć dalszego przebywania w tym mieście. Jest to o tyle ważne, że zarówno Arkadiuszowi Milikowi, jak i Piotrowi Zielińskiemu niebawem wygasają kontrakty. Od miesięcy słyszymy o rozmowach w sprawie ich przedłużenia, ale ostatecznych decyzji wciąż nie ma.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem