Piłkarze Bodo/Glimt trenują… grę przy dopingu kibiców! Zaskakujące wideo

Już w środę norweski Bodo/Glimt przyjeżdża na Łazienkowską z myślą o odrobieniu strat z pierwszego meczu eliminacji do Ligi Mistrzów. Trener ekipy gości zaserwował swoim piłkarzom trening… przy dopingu z głośników.

Wydaje się, że sztab Bodo/Glimt próbuje w ten sposób przygotować zawodników na atmosferę, jakiej mogą się spodziewać w Warszawie. Przy głośnym dopingu gra się inaczej, z jednej strony – atmosfera spotkania niesie piłkarzy, z drugiej – trudniej się m.in. komunikować na boisku. Klub z Łazienkowskiej uruchomił sprzedaż dodatkowej puli biletów. Na tę chwilę nie wiadomo, jak dużo kibiców zasiądzie na trybunach. Limit to 50 procent pełnej frekwencji plus – uwaga – osoby zaszczepione. Warszawska “Żyleta” jest dobrze znana w Europie ze swojej imponującej głośności i najwyraźniej Norwegowie próbują się przyszykować na jej przyjęcie.

Klubowe media społecznościowe Bodo/Glimt opublikowały film, na którym wydać piłkarzy trenujących przy dopingu puszczonym z głośników.

Legia wywiozła z pierwszego meczu na wyjeździe korzystny rezultat 3:2, choć Czesław Michniewicz przestrzega, że nic nie jest jeszcze przesądzone. ” To dopiero pierwsza połowa. To samo powiedziałem zawodnikom w szatni, że czeka nas bardzo trudny rewanż. Sądzę, że trudniejszy niż dziś, bo teraz wiemy o sobie wszystko. Zarówno my, jak i przeciwnicy” – mówił po starciu za kołem podbiegunowym.

Do zajęć z zespołem Legii wrócili uczestnicy Euro – Josip Juranović i Tomas Pekhart. Z gorszych informacji, pod dużym znakiem zapytania stoi występ Artura Boruca, który nabawił się urazu.

Początek spotkania w środę o godzinie 20:00.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem