Piłkarz Wisły Kraków publicznie zaatakował trenera. „Nikogo nie szanuje”

07.05.2021
Kontrowersyjnego wywiadu na łamach Interii udzielił brazylijski piłkarz Wisły Kraków, Jean Carlos Silva. Kolokwialnie mówiąc "przejechał się" on po niemieckim szkoleniowcu "Białej Gwiazdy", Peterze Hyballi.

W rozmowie z Justyną Krupą zawodnik Wisły Kraków niezbyt pochlebnie wypowiedział się o swoim przełożonym. Jean Carlos Silva od przegranego 0:2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie pojawił się na boisku, czyli już przez ponad miesiąc. Brazylijczyk, który strzelił w tym sezonie trzy bramki w 21 meczach, twierdzi, że to sprawa osobista. – Od tamtej pory strzeliliśmy raptem dwie bramki w pięciu meczach, więc rzeczywiście teoretycznie można byłoby zmienić coś w grze ofensywnej. Ja jednak czuję, że ten trener nikogo w klubie nie szanuje. W moim przypadku uważam, że jest to kwestia osobista, coś personalnego. Do tej pory tak naprawdę nie wiem, dlaczego przestałem nagle mieścić się w kadrze meczowej. Trener Peter Hyballa nic mi w tym temacie nie zakomunikował, nic nie wyjaśnił – przyznał.

„Trener Hyballa zachowywał się nieodpowiednio wobec wielu osób w tym klubie. A tymczasem ja uważam, że najważniejsze powinno być w tym wszystkim dobro klubu”, powiedział piłkarz, któremu w czerwcu kończy się kontrakt z krakowskim klubem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem