Piłkarz Legii na zdjęciu z koronaparty! „Generalnie idiota”

28.10.2020
Piłkarz warszawskiej Legii nie popisał się dużą wyobraźnią. W Internecie pojawiły się wrzucone przez jego znajomych zdjęcia z imprezy w czasie, gdy wielu zawodników Ekstraklasy trenuje indywidualnie z uwagi na kwarantannę bądź pozytywny wynik testu.

Jeśli on lub jego znajomi to wrzucają w neta to tak jak myślałem jest kretynem. Co widać nawet na boisku – skomentował zdjęcie na Twitterze Przemo. W podobnym tonie wypowiedział się Krzysztof Stanowski z „Kanału Sportowego” oraz „Weszło”: – Te majtki to ma chyba od kompletu z moją koszulą? A generalnie idiota. Odizolować od reszty zespołu – napisał, oceniając internetowe poczynania piłkarza warszawskiej Legii.

William Remy został uwieczniony na zdjęciu z imprezy, wrzuconym na Instagrama przez uczestniczących w przyjęciu swoich znajomych.

Fotografia może szokować biorąc pod uwagę moment, w którym została wykonana. Z drugiej strony, widzimy tam cztery osoby. Takie odwiedziny przecież nie są zakazane. Nikt nie zabronił spotykać się we własnych domach ze znajomymi – także piłkarzom Ekstraklasy. Zawodnik Legii mógł też wyjrzeć za okno i zobaczyć, że zasady dystansu społecznego w Warszawie podczas ostatnich protestów nie są respektowane ponad wszelką miarę. Zdjęcie z trójką znajomych w tym kontekście nie brzmi jak zbrodnia…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem