Piłkarz LA Galaxy o grze w jednej drużynie ze Zlatanem. „To było super frustrujące…”

Odchodząc z LA Galaxy, buńczucznie rzucił, że teraz Amerykanie mogą już w spokoju wrócić do oglądania baseballu. Oni nie tylko tego nie zrobili, a ściągnęli za niego jeszcze mocne zastępstwo. Dziś pojawiają się głosy, że w zespole z LA bez Zlatana jest dużo lepiej niż wcześniej.

Tego typu opinią w rozmowie z BSI: „The Podcast” otwarcie podzielił się Sebastian Lletget, pomocnik Galaxy, który ma akurat podstawy, by Ibrahimovicia nie lubić. W czasie jednego z meczów został przez niego upokorzony lekceważącym wypchnięciem z muru przy obronie rzutu wolnego. Dziś przekonuje, że po odejściu Szweda, atmosfera w zespole jest zdecydowanie lepsza, a jego ówczesne zachowanie ocenia jako absurdalne. Lletget chwilę wcześniej miał sam zapytać czy powinien wyjść z muru, Ibra nie potwierdził, po czym teatralnie go z niego wyrzucił.

 

Sebastian Lletget o Ibrahimovicia:

„Gra z nim w jednej drużynie była super-frustrująca. Chwilami dosłownie chciało się zdjąć buty i zejść z boiska. Gra przeciwko niemu jest trudna, ale posiadanie w zespole jeszcze trudniejsze”.

 

Ibra był niezaprzeczalnie gwiazdą boisk Major League Soccer. Zdobył 53 bramki w 58 spotkaniach. Był najlepiej zarabiającym piłkarzem ligi. Wygląda jednak, że koledzy z LA – a na pewno jeden, który nie miał oporów, by o tym powiedzieć – woli grać nawet w słabszej personalnie drużynie, niż dalej oddychać zatruwanym przez Zlatana powietrzem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem