Piłkarz Ekstraklasy kupił ogromne ilości… papieru toaletowego

Niemałą burzę w sieci wywołał nowy challenge Sławomira Peszki, który kopnięciem strąca papier toaletowy z głowy swojego dziecka. Ten środek czystości można jednak wykorzystać lepiej...

Nieco lepszy pomysł na wykorzystanie papieru toaletowego miał inny zawodnik z polskiej ligi, Krzysztof Kamiński. – Razem z Natalią przekazujemy na rzecz pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku, po uprzedniej konsultacji ze szpitalem, 10 palet z wodą, ponad 3100 potrzebnych środków czystości oraz posiłki dla pracowników SOR i stacji sanepidu na najbliższe dni – napisał bramkarz Wisły Płock na Twitterze.

Efekty akcji można było zobaczyć w tym samym medium społecznościowym. Natalia opublikowała na swoim profilu zdjęcia przekazanych towarów. – Żeby nie było wątpliwości, wszystko ogarnięte zdalnie przez nas z domu, a zdjęcia podesłane przez kierowców – dodała pod postem małżonka bramkarza Wisły Płock.

– Do wyzwania nie chcę nominować nikogo z imienia i nazwiska. W tym czasie to, kto weźmie udział w tym wyzwaniu i jaką kwotę na nie przeznaczy powinno być kwestią indywidualną. Byłoby jednak super, gdyby kolejni zawodnicy Ekstraklasy dołączyli do akcji i zaczęli wspomagać swoje lokalne szpitale lub organizacje, które codziennie stoją teraz na pierwszej linii ognia w walce z wirusem. Czasem wystarczy tylko wykonać telefon i zaoferować pomoc – dodał na Twitterze bramkarz Wisły Płock.

Pierwsze obniżki pensji w Ekstraklasie! Piłkarze stracą nawet… 85 procent zarobków!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem