Piłka ręczna: Gladiatorzy wracają do kadry!

Stało się. Czekaliśmy na potwierdzenie tej informacji od kilku dni. Słyszeliśmy bowiem, że są takie plany, aby szczypiorniści, którzy przez tyle lat reprezentowali nasz kraj, a którzy jesienią 2016 zrezygnowali z gry w reprezentacji, teraz do niej wrócili. Mowa o Karolu Bieleckim i Krzysztofie Lijewskim, którzy zagrają w eliminacjach do mistrzostw Europy w dwumeczu z

Stało się. Czekaliśmy na potwierdzenie tej informacji od kilku dni. Słyszeliśmy bowiem, że są takie plany, aby szczypiorniści, którzy przez tyle lat reprezentowali nasz kraj, a którzy jesienią 2016 zrezygnowali z gry w reprezentacji, teraz do niej wrócili. Mowa o Karolu Bieleckim i Krzysztofie Lijewskim, którzy zagrają w eliminacjach do mistrzostw Europy w dwumeczu z Białorusią.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Poza Bieleckim i Lijewskim w spotkaniach tych zagrają również Kamil Syprzak i Michał Jurecki, którzy podczas światowego czempionatu we Francji nie wystąpili, gdyż zmagali się z kontuzjami. Tałant Dujszebajew w spotkaniach z Białorusią będzie mógł zatem wystawić dużo mocniejszy skład niż podczas styczniowego turnieju.

Najpierw przedstawiamy wam listę zawodników, których Dujszebajew powołał na dwumecz z Białorusią (4 maja w Mińsku i 7 maja w Płocku):

1.  Bielecki Karol – KS Vive Handball Kielce S.A.
2.  Chrapkowski Piotr – KS Vive Handball Kielce S.A.
3.  Jachlewski Mateusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
4.  Jurecki Michał – KS Vive Handball Kielce S.A.
5.  Kus Mateusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
6.  Lijewski Krzysztof – KS Vive Handball Kielce S.A.
7.  Paczkowski Paweł – KS Vive Handball Kielce S.A.
8.  Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
9.  Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A.
10. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
11.  Krajewski Przemysław – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
12. Łyżwa Krzysztof – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
13. Przybylski Rafał – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
14. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
15. Malcher Adam – KPR Gwardia Opole S.A.
16. Moryto Arkadiusz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
17.  Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (Hiszpania)

A teraz nazwiska szczypiornistów, których w kadrze zabrakło. Cała piątka była w składzie drużyny narodowej podczas turnieju we Francji. Mowa o Mateuszu Korneckim, Tomaszu Gębali, Pawle Niewrzawie, Łukaszu Gieraku i Patryku Walczaku. W kadrze, poza trójką z Vive Tauron Kielce (Bielecki, Lijewski, Jurecki) nie znalazło się miejsce dla Sławomira Szmal. Dujszebajew tym samym rozwiał wątpliwości co do tego, kto stanie przeciwko Białorusi pomiędzy słupkami. Prawdopodobnie naszym bramkarzem będzie znakomicie spisujący się we Francji Adam Malcher.

Nasze odczucia? Bardzo się cieszymy. Naprawdę z dużym zainteresowaniem usiądziemy na początku maja przed telewizorami i będziemy dopingować naszą drużynę. Pogodziliśmy się z tym, że drużyna, która przysporzyła nam w przeszłości tyle radości, już nigdy nie będzie wyglądała w ten sam sposób. Teraz to jednak się zmieniło i nam taki stan rzeczy bardzo odpowiada.

Jesteśmy trzy razy na tak.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem