Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Widzew Łódź nie składa broni!

Pisaliśmy już dzisiaj o tym, że żaden zespół nie chce wygrać Ekstraklasy, która jest bardzo nieprzewidywalna. Podobna sytuacja ma miejsce również na poziomie niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Po bezbramkowym remisie w derbach Łodzi, wydawało się, że Widzew znacząco oddalił się od możliwości awansu do II ligi. Tymczasem, drużyny ŁKS Łódź i Finishparkiet Nowe Miasto

Pisaliśmy już dzisiaj o tym, że żaden zespół nie chce wygrać Ekstraklasy, która jest bardzo nieprzewidywalna. Podobna sytuacja ma miejsce również na poziomie niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Po bezbramkowym remisie w derbach Łodzi, wydawało się, że Widzew znacząco oddalił się od możliwości awansu do II ligi.

Tymczasem, drużyny ŁKS Łódź i Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie zanotowały w tej kolejce straty punktowe. A to oznacza, że zwycięstwo w dzisiejszym meczu nad Huraganem Morąg może przywrócić nadzieje kibicom na upragniony awans.

A to z pewnością znacząco polepszy nastroje w drużynie Widzewa: „Ciężko na sercu. Zrobiliśmy w wszystko, żeby wygrać ten mecz. Mieliśmy też swoje sytuacje bramkowe. Ja miałem sytuacje z przedpola, niestety moje uderzenie trafiło w słupek bramki.

Przeważaliśmy, utrzymaliśmy się przy piłce i dawaliśmy z siebie wszystko. Niestety, to nie wystarczyło. Ten remis daje nam niewiele, ale będziemy walczyć” – powiedział po derbowym remisie pomocnik Widzewa – Adam Radwański, cytowany przez widzew.com.

Drużyna Huraganu Morąg zajmuje aktualnie 10. miejsce w ligowej tabeli. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami dosyć nieoczekiwanie wygrali piłkarze z Morąga aż 3:0.

Czy dzisiaj również postarają się sprawić niespodziankę, na „gorącym” terenie w Łodzi? Porażka Widzewa w tym meczu, byłaby dla kibiców prawdziwą katastrofą i oznaczałaby koniec marzeń o awansie.

Nikt jednak w Łodzi nie bierze negatywnego scenariusza pod uwagę. Piłkarze liczą na wsparcie kibiców w kluczowym momencie sezonu. To właśnie fani Czerwono-biało-czerwonych mogą okazać się decydującym czynnikiem, w drodze do końcowego sukcesu.

Szeroką ofertę na to spotkanie przygotował LV BET. Według bukmachera zdecydowanym faworytem są gospodarze. Zwycięstwo Widzewa wyceniane jest na 1.14. W przypadku wygranej gości przelicznik wynosi aż 10.00. Remis szacowany jest na 6.50.