Piłka nożna: Widzew Łódź nie składa broni!

Pisaliśmy już dzisiaj o tym, że żaden zespół nie chce wygrać Ekstraklasy, która jest bardzo nieprzewidywalna. Podobna sytuacja ma miejsce również na poziomie niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Po bezbramkowym remisie w derbach Łodzi, wydawało się, że Widzew znacząco oddalił się od możliwości awansu do II ligi. Tymczasem, drużyny ŁKS Łódź i Finishparkiet Nowe Miasto

Pisaliśmy już dzisiaj o tym, że żaden zespół nie chce wygrać Ekstraklasy, która jest bardzo nieprzewidywalna. Podobna sytuacja ma miejsce również na poziomie niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Po bezbramkowym remisie w derbach Łodzi, wydawało się, że Widzew znacząco oddalił się od możliwości awansu do II ligi.

Tymczasem, drużyny ŁKS Łódź i Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie zanotowały w tej kolejce straty punktowe. A to oznacza, że zwycięstwo w dzisiejszym meczu nad Huraganem Morąg może przywrócić nadzieje kibicom na upragniony awans.

A to z pewnością znacząco polepszy nastroje w drużynie Widzewa: „Ciężko na sercu. Zrobiliśmy w wszystko, żeby wygrać ten mecz. Mieliśmy też swoje sytuacje bramkowe. Ja miałem sytuacje z przedpola, niestety moje uderzenie trafiło w słupek bramki.

Przeważaliśmy, utrzymaliśmy się przy piłce i dawaliśmy z siebie wszystko. Niestety, to nie wystarczyło. Ten remis daje nam niewiele, ale będziemy walczyć” – powiedział po derbowym remisie pomocnik Widzewa – Adam Radwański, cytowany przez widzew.com.

Drużyna Huraganu Morąg zajmuje aktualnie 10. miejsce w ligowej tabeli. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami dosyć nieoczekiwanie wygrali piłkarze z Morąga aż 3:0.

Czy dzisiaj również postarają się sprawić niespodziankę, na „gorącym” terenie w Łodzi? Porażka Widzewa w tym meczu, byłaby dla kibiców prawdziwą katastrofą i oznaczałaby koniec marzeń o awansie.

Nikt jednak w Łodzi nie bierze negatywnego scenariusza pod uwagę. Piłkarze liczą na wsparcie kibiców w kluczowym momencie sezonu. To właśnie fani Czerwono-biało-czerwonych mogą okazać się decydującym czynnikiem, w drodze do końcowego sukcesu.

Szeroką ofertę na to spotkanie przygotował LV BET. Według bukmachera zdecydowanym faworytem są gospodarze. Zwycięstwo Widzewa wyceniane jest na 1.14. W przypadku wygranej gości przelicznik wynosi aż 10.00. Remis szacowany jest na 6.50.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem