Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Trudny charakter zaletą czy wadą Teodorczyka?

Łukasz Teodorczyk, to piłkarz, który wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony, napastnik reprezentacji Polski ma za sobą najlepszy sezon w karierze, w którym został królem strzelców ligi belgijskiej z dorobkiem 30 trafień. A taka liczba bramek sprawiła, że został on najskuteczniejszym snajperem „Fiołków” w XXI wieku. Do tego z Anderlechtem zdobył tytuł mistrzowski. Jego obraz

Łukasz Teodorczyk, to piłkarz, który wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony, napastnik reprezentacji Polski ma za sobą najlepszy sezon w karierze, w którym został królem strzelców ligi belgijskiej z dorobkiem 30 trafień. A taka liczba bramek sprawiła, że został on najskuteczniejszym snajperem „Fiołków” w XXI wieku. Do tego z Anderlechtem zdobył tytuł mistrzowski. Jego obraz psują jednak liczne „afery”, w jakie wywołuje bardzo często.

Dziennikarze często piszą o Teodorczyku, że jest niepokorny, a jego poza boiskowe wybryki są niezrozumiałe. Inni z kolei twierdzą, że ten jego zły charakter powoduje, że może coś osiągnąć w światowej piłce. Granica jest jednak cienka i Polak musi uważać, żeby jej nie przekroczyć.

Napastnik bardzo unika kontaktów z mediami. W jednej z ostatnich rozmów, dla portalu polsatsport.pl powiedział: „Wszyscy wiedzą, że jeden z dziennikarzy opisał rzeczy z mojego życia rodzinnego, z mojego dzieciństwa, gdy miałem 19 lat. Zupełnie nie byłem na to gotowy. Pojechał do rodzinnej miejscowości i namawiał ludzi na zwierzenia. Oszukał moją mamę – stąd takie moje nastawienie do mediów czy do dziennikarzy.

 Gdy wtedy na Konwiktorskiej rozmawialiśmy o autoryzacji materiału, powiedziałem, że się nie zgadzam. Nie chcę, żeby to się ukazało – powiedziałem głośno i wyraźnie. Dziennikarz odparł jednak, że skoro nie autoryzuję, to… i tak się ukaże. I poszło, a ja nie byłem na to gotowy… To było dla mnie naprawdę złe doświadczenie z mediami…” – powiedział popularny „Teo”.

Ostatnio Łukasz „zasłynął” tym, że dwukrotnie w odstępie kilku dni pokazał publicznie środkowy palec. Ma zostać za to ukarany przez władze klubu. „Przegląd Sportowy” informuje również, że zawodnika czeka rozmowa wychowawcza z Adamem Nawałką. Selekcjoner ma zwrócić niepokornemu piłkarzowi uwagę, że taki gest nie przystoi reprezentantowi kraju.

Szkoda by było, żeby trudny charakter zepsuł karierę tego utalentowanego gracza. A może właśnie, dzięki temu, że jest niesforny, to ma za sobą tak dobry sezon? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?