Piłka nożna: Ronaldinho ambasadorem FC Barcelony!

Ostatnio był specjalnie zaproszonym gościem podczas spotkania PSG z Monaco, kiedy to rozpoczynał szlagier w Ligue 1 i przypomniane zostały początki jego kariery, które ściśle związane są w klubem ze stolicy Francji. To, jak potoczyły się jego losy później, wie już każdy. Dziś oficjalnie zostanie amasadorem mistrzów Hiszpanii. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny

Ostatnio był specjalnie zaproszonym gościem podczas spotkania PSG z Monaco, kiedy to rozpoczynał szlagier w Ligue 1 i przypomniane zostały początki jego kariery, które ściśle związane są w klubem ze stolicy Francji. To, jak potoczyły się jego losy później, wie już każdy. Dziś oficjalnie zostanie amasadorem mistrzów Hiszpanii.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Ronaldinho, bo o nim mowa, dziś o godzinie 17:30 w loży na Camp Nou  w towarzystwie prezydenta klubu, Josepa Marii Bartomeu, podpisze umowę, na mocy której będzie ambasadorem FC Barcelony. Kontrakt zwiąże brazylijskiego piłkarza z klubem ze Stolicy Katalonii na 10 lat.

Co będzie należało do obowiązków Ronaldinho?

Ronaldinho będzie ambasadorem klubu podczas różnych imprez i wydarzeń sportowych. Zostanie jednym z piłkarzy, którzy będą reprezentować drużynę Legends, złożoną z byłych zawodników Katalońskiego klubu. Legends będą brali udział w różnego rodzaju turniejach piłkarskich, które będą miały na celu promowanie klubu i rozpowszechnianie jego marki na całym świecie. W specjalnie zwoływanych treningach i meczach pokazowych Brazylijczyk ma być twarzą Barcelony, jako jej słynny ex-piłkarz.

Piłkarskie akademie sygnowane nazwiskiem Brazylijczyka oraz klub FC Barcelona mają dojść do porozumienia z FCBEscola. Obecnie klub otwiera wiele szkółek dla młodych futbolowych adeptów i przy tego rodzaju przedsięwzięciach udział ma brać właśnie Ronaldinho. Zamysł jest taki, by piłkarz mógł zademonstrować najmłodszym swoje umiejętności i dzięki nabytemu doświadczeniu dawać rady, które będą im niezwykle pomocne w dalszej karierze.

Ponadto, klubowi włodarze chcą, aby Ronaldinho dzięki swojej rozpoznawalności pomógł w funkcjonowaniu Fundacji FC Barcelony. Klub ma przygotowaną strategię na rozwój Fundacji i ta jest ściśle powiązana z Brazylijczykiem. Udział w projekcie Masia 360 ma natomiast dokształcić piłkarza w spejcjalnych kursach, podczas których trenerzy będą uczyć zawodników.

Ronaldinho był piłkarzem FC Barcelony w latach 2003-2008. W tym czasie wystąpił w katalońskiej drużynie w 140 meczach i strzelił aż 70 goli. Dwukrotnie Barcelona w tym czasie była mistrzem Hiszpanii, w sezonie 2005/2006 wygrała Ligę Mistrzów. W 2005 roku Brazylijczyk zdobył złotą piłkę przyznawaną najlepszemu piłkarzowi na świecie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem