Piłka nożna: Poznaliśmy skład półfinalistów LM i LE

Dzisiejszy dzień w europejskiej piłce zapamiętamy bardziej z losowań rozgrywek o europejskie puchary, niż z piłkarskich spotkań. Zestawienia poszczególnych meczów zapowiadają jednak wielkie emocje. Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać. W Lidze Mistrzów na pierwszy plan „wybija” się rywalizacja pomiędzy drużynami z Madrytu. Derby w tej fazie europejskich pucharów, to

Dzisiejszy dzień w europejskiej piłce zapamiętamy bardziej z losowań rozgrywek o europejskie puchary, niż z piłkarskich spotkań. Zestawienia poszczególnych meczów zapowiadają jednak wielkie emocje. Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać.

W Lidze Mistrzów na pierwszy plan „wybija” się rywalizacja pomiędzy drużynami z Madrytu. Derby w tej fazie europejskich pucharów, to zawsze coś wyjątkowego. Zapowiada się świetne spotkanie. I to nawet pomimo tego, że los wielokrotnie kojarzył Real i Atletico w rozgrywkach Champions League. Czy tym razem Diego Simeone wreszcie będzie górą?

W drugiej parze AS Monaco zagra z Juventusem Turyn. To mecz, który może wzbudzić nie mniejsze zainteresowanie, niż derby Madrytu. Zespół, w którym występuje Kamil Glik jest rewelacją rozgrywek tegorocznej edycji. Dotychczas prezentowali bardzo ofensywny futbol. Z kolei Juventus stracił tylko dwie bramki. A to zwiastuje bardzo ciekawą konfrontację zespołów prezentujących odmienne style.

Jeśli chodzi o rywalizację w Lidze Europy, to przed nami mecze pomiędzy Ajaxem Amsterdam i  Olympique Lyon oraz konfrontacja Celty Vigo z Manchesterem United. „Papierowymi” faworytami  będą zespoły z Francji i Anglii, ale w rzeczywistej konfrontacji może być różnie. Jedno jest pewne: Nikt nie powinien się nudzić!

W tej fazie rozgrywek nie ma już słabych drużyn, jak pokazały mecze półfinałowe, w których aż w trzech przypadkach na cztery potrzebna była dogrywka. Teraz również może dojść do tego typy rozstrzygnięć.

Liga Mistrzów:

Real Madryt – Atletico Madryt

AS Monaco – Juventus Turyn

Liga Europy:

Ajax Amsterdam – Olympique Lyon

Celta Vigo – Manchester United

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem