Piłka nożna: Panowie powtórzcie wczorajszy wieczór!

Te osoby, które spędziły wczorajszy wieczór na oglądaniu Ligi Mistrzów mogą się śmiało nazywać „szczęśliwcami”. Taki pokaz futbolu, jaki mogliśmy zaobserwować w dwóch rozgrywanych meczach nie zdarza się za często. Przypomnijmy: Bayer Leverkusen przegrał u siebie z Atletico Madryt 2:4, a Manchester City ograł 5:3 AS Monaco. Liczymy, że dzisiaj piłkarze podtrzymają poziom i czekają

Te osoby, które spędziły wczorajszy wieczór na oglądaniu Ligi Mistrzów mogą się śmiało nazywać „szczęśliwcami”. Taki pokaz futbolu, jaki mogliśmy zaobserwować w dwóch rozgrywanych meczach nie zdarza się za często. Przypomnijmy: Bayer Leverkusen przegrał u siebie z Atletico Madryt 2:4, a Manchester City ograł 5:3 AS Monaco.

Liczymy, że dzisiaj piłkarze podtrzymają poziom i czekają nas kolejne niezapomniane spotkania. Wieczorem skonfrontują się FC Porto z Juventusem Turyn oraz Sevilla z Leicester. Zapowiada się interesujący wieczór!

Trener portugalskiej drużyny – Nuno Espirito Santo liczy na dobrą grę w obronie: „To są dwie wielkie europejskie drużyny. Można powiedzieć, że dwie spośród najlepszych. Porto chce wygrać, ponieważ jest coraz lepsze. Stadion wypełniony przez kibiców będzie pchał nas do przodu, aby pomóc nam zwyciężyć. Mamy do rozegrania 180 minut, aby osiągnąć awans i zrobimy wszystko, co możemy. Praca w defensywie będzie kluczowa. To jednak zaczyna się od napastników i każdy musi pomagać.”

Bramkarz „Starej Damy”- Gianluigi Buffon ma wiele szacunku do rywali: „Jesteśmy w bardzo dobrym momencie, mając na uwadze nasze ostatnie wyniki oraz grę. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest to mecz i z siły naszych rywali. W ostatnich latach Porto zawsze osiągało swoje cele i kończyło rywalizację wśród czołowych drużyn. Mają wiele doświadczenia w Europie. Mamy do nich wielki szacunek. Wiemy, że musimy zasłużyć na awans, a to nie będzie łatwe.”

W drugim spotkaniu Sevilla podejmuje bardzo słabo spisujące się w tym sezonie w rozgrywkach krajowych Leicester. Jorge Sampaoli, trener drużyny z Andaluzji jest świadom problemów rywala: „Pomimo problemów ligowych Leicester wiem, że jeśli nie narzucimy im naszego stylu gry i nie będziemy w pełni skoncentrowani, to rywale mogą łatwo zrobić nam krzywdę. Nie wolno zapominać, że oni wygrali swoją grupę.”

Trener gości – Claudio Ranieri wierzy, że dobra postawa w konfrontacji z Sevillą będzie momentem przełomowym dla jego zespołu: „Środowy mecz może być punktem zwrotnym. To może być wszystkim. Jeśli wygramy, coś może się zmienić. Potrzebujemy takiego spotkania.”

Na papierze faworytami w tych parach są Juventus Turyn i Sevilla, jednak na tym poziomie nie ma już słabych drużyn. Czy Leicester sprawi niespodziankę, a FC Porto po raz kolejny zaskoczy piłkarską Europę? Tego wszystkiego dowiemy się już wieczorem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem