Piłka nożna: Najważniejsza młodzieżowa impreza piłkarska w Europie już w piątek!

Już w piątek najważniejsza młodzieżowa impreza piłkarska w Europie. Mistrzostwa Starego Kontynentu U-21 odbędą się w Polsce. Liczymy, że nasza reprezentacja dotrze do strefy medalowej. Łatwo na pewno nie będzie, jednak nasza drużyna ma w swoim składzie wiele nazwisk, które spokojnie mogą zostać gwiazdami tego turnieju. Taka impreza, to wytężony czas pracy dla klubowych skautów.

Już w piątek najważniejsza młodzieżowa impreza piłkarska w Europie. Mistrzostwa Starego Kontynentu U-21 odbędą się w Polsce. Liczymy, że nasza reprezentacja dotrze do strefy medalowej. Łatwo na pewno nie będzie, jednak nasza drużyna ma w swoim składzie wiele nazwisk, które spokojnie mogą zostać gwiazdami tego turnieju.

Taka impreza, to wytężony czas pracy dla klubowych skautów. Wysłannicy najsłynniejszych drużyn liczą, że „wyłowią” talent na miarę Zidane’a, Tottiego czy Figo. Wśród akredytowanych obserwatorów znajdują się między innymi przedstawiciele Arsenalu, Bayernu, Borussii i Chelsea.

To generalnie jest nasza wielka inwestycja w popularyzację futbolu w Polsce. Sześć miast już od dawna jest godnie przygotowanych na przyjęcie turniejowych gości. Mówimy o Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Lublinie, Krakowie i Tychach. Na tegoroczne Euro U-21 przygotowanych zostało 300 tysięcy biletów, a 75 procent z tej puli było sprzedanych do początku czerwca.

Wszystkie wejściówki na mecze Polaków, półfinały i finał rozeszły się niczym świeże bułeczki. To coś niezwykłego, nigdy i nigdzie wcześniej młodzieżowe mistrzostwa nie cieszyły się taką popularnością” – powiedział sekretarz generalny PZPN, w rozmowie z redakcją portalu pilkanozna.pl.

Polacy zakończyli dzisiaj zgrupowanie w Arłamowie. Udają się obecnie do Lublina, gdzie zagrają dwa pierwsze spotkania na turnieju. Najważniejsza praca została już wykonana. Teraz przyjdzie czas na analizę rywali i przygotowanie mentalne. Na meczach z udziałem Biało – Czerwonych spodziewany jest komplet publiczności, dlatego też na brak wsparcia kadrowicze Dorny nie będą mieli prawa narzekać.

Prezes PZPN – Zbigniew Boniek mówi głośno w mediach, że nie oczekuje medalu od naszych reprezentantów. Podkreśla, że głównym założeniem tej drużyny jest wzmocnienie pierwszej reprezentacji na kolejne lata.

Zawodnicy są jednak ambitni: „Dla nas najważniejsze jest to, by zajść jak najdalej i pokazać się z jak najlepszej strony. A przy dobrym wyniku spojrzenie na zawodników, także sztabu pierwszej reprezentacji, będzie inne” – powiedział Tomasz Kędziora, cytowany przez WP SportoweFakty.

Pierwszy mecz Polska zagra ze Słowacją już w najbliższy piątek. Start spotkania o 20:45. Do boju Biało – Czerwoni!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem