Piłka nożna: Messi nie chce grać już w Barcelonie?

Bardzo często bywało tak, że najwięksi artyści światowego futbolu, ze względu na swoją pozycję byli narażeni na spore zainteresowanie ze strony mediów. Dziennikarzom nie ma się co dziwić, że publikują jak najwięcej informacji na temat idoli wielu tysięcy kibiców. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka

Bardzo często bywało tak, że najwięksi artyści światowego futbolu, ze względu na swoją pozycję byli narażeni na spore zainteresowanie ze strony mediów. Dziennikarzom nie ma się co dziwić, że publikują jak najwięcej informacji na temat idoli wielu tysięcy kibiców.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Dlatego też opinia publiczna mogła się dowiedzieć o problemach z narkotykami Diego Maradony, ekscesach z transwestytami Ronaldinho czy też o niedoszłym gejowskim romansie Cristiano Ronaldo.

Przy tych historiach postać futbolowego geniusza, jakim bez wątpienia jest Leo Messi wypadała blado. Dopiero niedawno ukazały się informacje na temat sprawy sądowej przeciwko Argentyńczykowi i jego ojcu. W lipcu wydano wyrok skazujący ich za przestępstwa skarbowe, a konkretnie defraudację zarobków i unikanie płacenia podatków w Hiszpanii. Oprócz wyroku więzienia w zawieszeniu gwiazdor Barcelony musiał zapłacić także potężną grzywnę.

Od tego czasu Messi zachowuje się dziwnie. Pomijamy już fakt jego nowego wizerunku z brodą i blond czupryną. Może po prostu chciał się upodobnić do wielu swoich kolegów z piłkarskiej murawy? Bardziej mamy na myśli to, że zawodnik najpierw zrezygnował z gry w reprezentacji, po czym szybko zmienił zdanie.

messi750

Teraz dochodzą do mediów informacje, że Leo nie chce przyjąć oferty przedłużenia kontraktu z „Dumą Katalonii”. Piłkarz zdecydował się poczekać do 2018 roku, czyli do czasu, kiedy kończy się jego obecna umowa. Wiele osób spekuluje, że te ostatnie „zachowania” to pokłosie właśnie wyroku sądu.

Onet.pl, na podstawie artykuły z hiszpańskiej Marcy donosi: „Sam zawodnik uważa, że on i jego rodzina doznali okrucieństwa, prześladowań i niesprawiedliwości. W tej chwili oczekuje na rozpatrzenie odwołania do Sądu Najwyższego. Wyrok zostanie wydany przed końcem czerwca 2017 roku. Messi chce więc czekać z podjęciem decyzji najdłużej jak to możliwe.”

Zastanawiające jest to, czy w ten sposób Argentyńczyk nie chce wpłynąć swoich zachowaniem na wymiar sprawiedliwości? Opinia publiczna na pewno będzie żyła informacjami związanymi z tą sprawą. W każdym razie, jakby na to nie patrzeć, nie taki ten Leo święty, jak mogłoby się wydawać.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem