Piłka nożna: Lewy z nowym kontraktem!

Milczenie, potem chwila wymijających odpowiedzi, na końcu pogrywanie z dziennikarzami i nagła zmiana tematu. Robert Lewandowski długo trzymał to w tajemnicy, ale dziś informacja oficjalnie obiegła świat: piłkarz podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Robert Lewandowski przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium. Obecna umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2020/2021 i została przedłużona o dwa sezony.

Milczenie, potem chwila wymijających odpowiedzi, na końcu pogrywanie z dziennikarzami i nagła zmiana tematu. Robert Lewandowski długo trzymał to w tajemnicy, ale dziś informacja oficjalnie obiegła świat: piłkarz podpisał nowy kontrakt z Bayernem Monachium.

Robert Lewandowski przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium. Obecna umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2020/2021 i została przedłużona o dwa sezony. Poprzedni kontrakt swoją ważność kończył z dniem 30 czerwca 2019 roku.

Podpisanie nowej umowy Lewandowski krótko skwitował na łamach oficjalnej strony klubowej Bayernu Monachium.
-Jestem szczęśliwy, że negocjacje zakończyły się pozytywnie i zostanę w Bayernie na kilka lat. Mamy cele do osiągnięcia.

Swoje zadowolenie wyrażają również klubowi działacze z Karlem-Heinzem Rummenigge na czele. –Robert to jeden z najlepszych napastników na świecie. Zależało nam, by jak najdłużej reprezentował nasz klub – skwitował prezes rady nadzorczej Bayernu Monachium.

MUNICH, GERMANY - APRIL 21: Robert Lewandowski of Bayern Muenchen celebrates scoring the fifth goal during the UEFA Champions League Quarter Final Second Leg match between FC Bayern Muenchen and FC Porto at Allianz Arena on April 21, 2015 in Munich, Germany. (Photo by Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images)

Niemieckie źródła zgodnie donoszą, że Polak wraz z Thomasem Muellerem będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem Bundesligi. Jego roczne wynagrodzenie będzie wynosiło 15 milionów euro. Do tej pory Polak inkasował o 4 miliony mniej.

Lewandowski występuje w Bayernie Monachium od kampanii 2014/2015. W pierwszym sezonie strzelił 25 goli w 49 rozegranych spotkaniach. Rok później zaliczył aż 42 trafienia w 51 występach. Jak do tej pory w sezonie 2016/2017 na listę strzelców wpisał się dziewiętnastokrotnie. Na boisku pojawiał się 22 razy. Łączny bilans 86 goli na pewno miał decydujący wpływ przy podpisywaniu nowego kontraktu.

W poprzednim sezonie Robert Lewandowski po raz drugi w karierze i po raz pierwszy od kiedy występuje w Bayernie został królem strzelców Bundesligi. W tegorocznych rozgrywkach plasuje się na trzecim miejscu z 11 trafieniami. Pierwszy jest Gabończyk – Pierre-Emerick Aubameyang z 15 golami na koncie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem