Ekstraklasa: Kto będzie mistrzem? Mamy typy ekspertów!

Już w niedzielę dowiemy się, która drużyna zdobędzie mistrzowski tytuł w obecnym sezonie. Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ aż cztery zespoły mają szansę na wywalczenie najważniejszego trofeum. W grze pozostają: Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Lechia Gdańsk. Jedynym klubem, który jest zależny tylko i wyłącznie od własnego rezultatu jest Legia. Reszta drużyn, poza swoim

Już w niedzielę dowiemy się, która drużyna zdobędzie mistrzowski tytuł w obecnym sezonie. Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ aż cztery zespoły mają szansę na wywalczenie najważniejszego trofeum. W grze pozostają: Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Lechia Gdańsk. Jedynym klubem, który jest zależny tylko i wyłącznie od własnego rezultatu jest Legia. Reszta drużyn, poza swoim zwycięstwem musi liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w meczu konkurencji.

O przewidywania dotyczące końcowych rezultatów w grupie mistrzowskiej, zapytaliśmy osoby związane z polską piłką. Poprosiliśmy naszych rozmówców o wskazanie końcowej kolejności pierwszej czwórki obecnego sezonu.

Jerzy Engel i Tomasz Łapiński stwierdzili, że o końcowych rozstrzygnięciach zadecyduje atut własnego boiska. Wszyscy rozmówcy stawiają na Legię, za wyjątkiem wokalisty Lady Pank – Janusza Panasewicza. Artysta uważa, że mistrzostwo zdobędą piłkarze Jagiellonii Białystok.

Pierwsza czwórka sezonu rozgrywek Ekstraklasy 2016/2017:

Piotr Włodarczyk (były piłkarz Legii):

1. Legia

2. Jagiellonia

3. Lech

4. Lechia

Jerzy Engel (były trener reprezentacji Polski):

1. Legia

2. Jagiellonia

3. Lech

4. Lechia

Janusz Panasewicz (wokalista Lady Pank – kibic piłkarski):

1. Jagiellonia

2. Legia

3. Lechia

4. Lech

Krzysztof Bukalski (były piłkarz Wisły Kraków):

1. Legia

2. Jagiellonia

3. Lech

4. Lechia

Tomasz Łapiński (były piłkarz Widzewa):

1. Legia

2. Jagiellonia

3. Lech

4. Lechia   

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem