Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Kariera sportowca często bywa przewrotna. Czasami jeden rok w zawodowym sporcie może oznaczać bardzo dużo. Jedni szybko obniżają swoje loty, inni w ekspresowym tempie dochodzą do mistrzowskiej formy. Przyczyny takich zdarzeń są najróżniejsze. Pewnie niewielu z nas spodziewało się, że Grzegorz Krychowak po transferze do PSG przestanie praktycznie pokazywać się na zielonej murawie w barwach

Kariera sportowca często bywa przewrotna. Czasami jeden rok w zawodowym sporcie może oznaczać bardzo dużo. Jedni szybko obniżają swoje loty, inni w ekspresowym tempie dochodzą do mistrzowskiej formy.

Przyczyny takich zdarzeń są najróżniejsze. Pewnie niewielu z nas spodziewało się, że Grzegorz Krychowak po transferze do PSG przestanie praktycznie pokazywać się na zielonej murawie w barwach pierwszej drużyny.

Polak musi zmienić klub. To nie jest żadna tajemnica. W Paryżu nie ma praktycznie szans na grę, a Adam Nawałka może pominąć go przy powołaniach na Mundial w Rosji. Media łączą Krychowiaka z wieloma klubami. Dzisiaj pojawiły się doniesienia o jego możliwym angażu w słynnym AC Milan.

Taką informację podała słynna włoska gazeta „La Gazetta dello Sport”: „Polak ma za sobą bardzo rozczarowujący sezon. Po dwóch triumfach w Lidze Europy odgrywał raczej marginalną rolę w PSG. Władze Milanu uważają, że może on być ciekawym wzmocnieniem, oczywiście tylko w niskiej cenie” – cytuje włoski artykuł redakcja „Przeglądu Sportowego”.

Niedawno włoski klub został przejęty przez chińskich inwestorów. To właśnie dzięki nim, drużyna ma walczyć wreszcie o najważniejsze trofea. Od kilku dobrych lat, kibicie zespołu z San Siro nie mogą doczekać się spektakularnych sukcesów. Teraz powinno to się zmienić. Czy w „nowym otwarciu” będzie miał swój udział również polski pomocnik?

Podobno Krychowiak był opcją rezerwową dla właścicieli klubu na swojej pozycji. Jako, że nie udało się porozumieć w sprawie zakontraktowania Lucasa Biglii z Napoli, to właśnie grający jako defensywny pomocnik Polak jest teraz głównym obiektem zainteresowań.

Drużyna Rossonerich pozyskała już kilku graczy w letnim okienku transferowym. Są to tacy piłkarze jak: Ricardo Rodriguez z Wolfsburga, Mateo Musacchio z Villarrealu iFranck Kessie z Atalanty. Zespół z Mediolanu zapewnił sobie udział w rozgrywkach Ligi Europy w kolejnym sezonie.

Czy Grzegorz Krychowiak podpisze kontrakt z wielkim Milanem? Życzymy mu przede wszystkim tego, żeby regularnie występował na boisku. Nam osobiście wydaje się, że przenosiny na San Siro, to dobry pomysł.