Piłka nożna: Krychowiak w AC Milan?

Kariera sportowca często bywa przewrotna. Czasami jeden rok w zawodowym sporcie może oznaczać bardzo dużo. Jedni szybko obniżają swoje loty, inni w ekspresowym tempie dochodzą do mistrzowskiej formy. Przyczyny takich zdarzeń są najróżniejsze. Pewnie niewielu z nas spodziewało się, że Grzegorz Krychowak po transferze do PSG przestanie praktycznie pokazywać się na zielonej murawie w barwach

Kariera sportowca często bywa przewrotna. Czasami jeden rok w zawodowym sporcie może oznaczać bardzo dużo. Jedni szybko obniżają swoje loty, inni w ekspresowym tempie dochodzą do mistrzowskiej formy.

Przyczyny takich zdarzeń są najróżniejsze. Pewnie niewielu z nas spodziewało się, że Grzegorz Krychowak po transferze do PSG przestanie praktycznie pokazywać się na zielonej murawie w barwach pierwszej drużyny.

Polak musi zmienić klub. To nie jest żadna tajemnica. W Paryżu nie ma praktycznie szans na grę, a Adam Nawałka może pominąć go przy powołaniach na Mundial w Rosji. Media łączą Krychowiaka z wieloma klubami. Dzisiaj pojawiły się doniesienia o jego możliwym angażu w słynnym AC Milan.

Taką informację podała słynna włoska gazeta „La Gazetta dello Sport”: „Polak ma za sobą bardzo rozczarowujący sezon. Po dwóch triumfach w Lidze Europy odgrywał raczej marginalną rolę w PSG. Władze Milanu uważają, że może on być ciekawym wzmocnieniem, oczywiście tylko w niskiej cenie” – cytuje włoski artykuł redakcja „Przeglądu Sportowego”.

Niedawno włoski klub został przejęty przez chińskich inwestorów. To właśnie dzięki nim, drużyna ma walczyć wreszcie o najważniejsze trofea. Od kilku dobrych lat, kibicie zespołu z San Siro nie mogą doczekać się spektakularnych sukcesów. Teraz powinno to się zmienić. Czy w „nowym otwarciu” będzie miał swój udział również polski pomocnik?

Podobno Krychowiak był opcją rezerwową dla właścicieli klubu na swojej pozycji. Jako, że nie udało się porozumieć w sprawie zakontraktowania Lucasa Biglii z Napoli, to właśnie grający jako defensywny pomocnik Polak jest teraz głównym obiektem zainteresowań.

Drużyna Rossonerich pozyskała już kilku graczy w letnim okienku transferowym. Są to tacy piłkarze jak: Ricardo Rodriguez z Wolfsburga, Mateo Musacchio z Villarrealu iFranck Kessie z Atalanty. Zespół z Mediolanu zapewnił sobie udział w rozgrywkach Ligi Europy w kolejnym sezonie.

Czy Grzegorz Krychowiak podpisze kontrakt z wielkim Milanem? Życzymy mu przede wszystkim tego, żeby regularnie występował na boisku. Nam osobiście wydaje się, że przenosiny na San Siro, to dobry pomysł.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem