Piłka nożna: Kibice Widzewa pobiją rekord Legii i Lecha. I to z łatwością!

Kibice Widzewa Łódź łamią kolejne granice! W niedzielę przekroczyli magiczną (wtedy wydawać by się mogło) granicę 10 tysięcy sprzedanych karnetów. Tymczasem wczoraj było ich już 11 tysięcy! Dzisiaj licznik wskazuje już blisko 11, 5 tysiąca! Jest wielce prawdopodobne, że rekord Legii i Lecha zostanie pobity z łatwością! Ta sprzedaż karnetów jest czymś absolutnie niezwykłym. Przypominamy,

Kibice Widzewa Łódź łamią kolejne granice! W niedzielę przekroczyli magiczną (wtedy wydawać by się mogło) granicę 10 tysięcy sprzedanych karnetów. Tymczasem wczoraj było ich już 11 tysięcy! Dzisiaj licznik wskazuje już blisko 11, 5 tysiąca! Jest wielce prawdopodobne, że rekord Legii i Lecha zostanie pobity z łatwością!

Ta sprzedaż karnetów jest czymś absolutnie niezwykłym. Przypominamy, że piłkarze Widzewa występują w 3. Lidze (4. szczebel rozgrywek), a pierwszy mecz zagrają za 15 dni! W związku z tym, osoby decyzyjne w klubie postanowiły jeszcze przedłużyć możliwość kupowania karnetów.

Jak możemy przeczytać na stronie widzew.com: „Zarząd klubu mając świadomość tego, że rozpoczęcie sprzedaży biletów prawdopodobnie spowoduje wykupienie wszystkich wolnych miejsc na mecz otwarcia w ciągu kilku godzin, a tym samym zablokowanie możliwości dalszej sprzedaży karnetów podjął decyzję o wstrzymaniu się z uruchomieniem sprzedaży biletów. Informujemy, że sprzedaż biletów na pewno nie rozpocznie się aż do końca przyszłego tygodnia tj. do 12.03. Podjęta decyzja ma na celu umożliwienie kibicom Widzewa ustanowienie jeszcze lepszego wyniku.”

Kibice Widzewa swoją postawą potrafili zrobić reklamę swojej ukochanej drużynie już nie tylko w całym kraju, ale także w Europie. O rekordzie napisały już portale w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Chorwacji i Rumunii. Podejrzewamy, że to nie koniec! Nie posiadamy oficjalnych danych, ale podobno na tym szczeblu ligowym w Europie, to tylko Glasgow Rangers sprzedało więcej wejściówek.

Pierwszy mecz odbędzie się na nowym stadionie 18 marca. Wtedy to do Łodzi przyjedzie Motor Lubawa. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że na obiekcie, który może pomieścić 18 tysięcy ludzi będzie wtedy komplet.

Kibicom Widzewa gratulujemy fenomenalnej postawy i stawiamy ich jako wzór do naśladowania dla fanów innych zespołów. Teraz tylko piłkarze muszą wziąć się do poważnej pracy, bo póki co zajmują 5. pozycję w ligowej tabeli, a przed taką publicznością nie wypada przegrywać.

FOTO: Kamila Matusiak www.widzew.com

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem