Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Kapustka trafi do Bundesligi czy Serie A?

Na zeszłorocznych mistrzostwach Europu we Francji Bartosz Kapustka zrobił furorę. Od pierwszego spotkania z Irlandią Północną zachwycił wielu obserwatorów. Dobra postawa na tej imprezie zaowocowała transferem z Cracovii do drużyny sensacyjnego mistrza Anglii – Leicester City. Tam jednak prawie w ogóle nie gra, dlatego teraz łączony jest z takimi zespołami jak FC Koeln i Lazio

Na zeszłorocznych mistrzostwach Europu we Francji Bartosz Kapustka zrobił furorę. Od pierwszego spotkania z Irlandią Północną zachwycił wielu obserwatorów. Dobra postawa na tej imprezie zaowocowała transferem z Cracovii do drużyny sensacyjnego mistrza Anglii – Leicester City. Tam jednak prawie w ogóle nie gra, dlatego teraz łączony jest z takimi zespołami jak FC Koeln i Lazio Rzym.

Kiedy Polak debiutował w nowej drużynie w towarzyskim meczu przeciwko FC Barcelonie nikt nie mógł przypuszczać, że to będzie jedna z niewielu okazji w nadchodzącym sezonie, aby zobaczyć go w niebieskiej koszulce klubowej. Niestety, 20 – latek wciąż nie zdążył zadebiutować w Premier League, a w sumie zagrał tylko 3 razy. Do rozgrywek Ligi Mistrzów nie został nawet zgłoszony.

Przede mną dwa miesiące ciężkiej pracy i do końca sezonu będę robił wszystko, co w mojej mocy, żeby przekonać do siebie trenera. Jeśli się nie uda, usiądziemy do rozmów i będziemy się zastanawiać nad moją przyszłością. Chcę grać w piłkę i regularnie wychodzić na boisko. To nie jest najlepszy okres w mojej przygodzie z piłką, ale jestem w dobrym klubie, w dobrej lidze i to dla mnie duże doświadczenie.

Nie traktuję Leicester City jako porażki. To raczej nauka na przyszłość. Jeśli znów miałbym podjąć decyzję o transferze z Cracovii do Leicester City, to podjąłbym taką samą. W Anglii mogłem się nauczyć więcej niż w ekstraklasie. Same treningi z takimi zawodnikami to przyjemność i nauka” – powiedział Kapustka podczas ostatniego zgrupowania kadry U – 21 w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

Według informacji „Przeglądu Sportowego” agent piłkarza Bartłomiej Bolek przebywał ostatnio w Kolonii na rozmowach z tamtejszym klubem. Niemiecka drużyna zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Bundesligi.

Realny wydaje się także kierunek włoski. „Corriere dello Sport” poinformowało, że skauci Lazio Rzym byli zachwyceni występem Kapustki w towarzyskim meczu z Włochami (U-21) rozgrywanym w Krakowie.

Polak jest jeszcze młodym zawodnikiem. W tym wieku najważniejsze są regularne występy. Wydaje się, że zmiana klubu jest w jego przypadku nieunikniona. Kapustka ma zadatki na świetnego piłkarza, ale do jego rozwoju niezbędne są minuty spędzone na boisku.