Piłka nożna: Już dziś wielkie otwarcie stadionu Widzewa Łódź!

To już dziś. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, temat od kilku tygodni przewija się praktycznie cały czas w mediach. Widzew Łódź dzisiaj zagra po raz pierwszy na nowym stadionie. Nie byłoby pewnie w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że łódzki klub pobił rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów na całą rundę wiosenną. Dziś klubowi włodarze

To już dziś. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, temat od kilku tygodni przewija się praktycznie cały czas w mediach. Widzew Łódź dzisiaj zagra po raz pierwszy na nowym stadionie. Nie byłoby pewnie w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że łódzki klub pobił rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów na całą rundę wiosenną. Dziś klubowi włodarze spodziewają się kompletu publiczności na spotkaniu z Motorem Lubawa.

Informowaliśmy na bieżąco – 10, 11, 12 i tak dalej i tak dalej. Stanęło na 15310 sprzedanych karnetach, co – w naszym odczuciu – jest wyczynem spektakularnym. Powtórzymy to jeszcze raz: wiosną III-ligowy klub ( 4. poziom rozgrywek) sprzedał ponad 15 tysięcy karnetów. W szczerym polu zostawił między innymi historyczne wyczyny Lecha Poznań i Legii Warszawa. W skrócie: Widzew zdystansował nawet zespoły, które walczyły o mistrzostwo Polski.

O Widzewie jest ostatnio bardzo głośno, wiele osób ze świata sportu wybiera się na dzisiejsze spotkanie, gdyż nie codziennie oglądamy takie sytuacje. Dziennikarze rozpisywali się na Twitterze na temat Widzewa, co nie jest regułą. Kibice dyskutowali na forach i każdy, nie zważywszy na klubowe sympatie, gratulował tego, że tak wiele osób zainteresowało się tym, by klub, który jeszcze 21 lat temu grał w Lidze Mistrzów, wydostał się z dołka, w którym niewątpliwie się znalazł. Wspólny cel grupki pasjonatów przyczynił się do tego, że dziś wieczorem będziemy oglądali kopaninę z otoczką rodem z niemieckiej Bundesligi czy angielskiej Premier League.

O samym meczu pisać nie będziemy, bo odnosimy wrażenie, że nie o to w tym wszystkim chodzi. W naszym odczuciu konfrontacja z Motorem Lubawa schodzi w tej sytuacji na dalszy plan. W tym akurat wypadku nas z pewnością bardziej ciekawi to, co dzieje się wokół meczu. Wokół wyczynu, obok którego nie mogliśmy przejść obojętnie.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem