Piłka nożna: Janusz na Żylecie

Przychodzi czasami taki moment kibicowskiego życia, kiedy fotel przed telewizorem zostaje wreszcie zamieniony na miejsce na stadionie. Stadionowy debiut jest często odwlekany ze względu na nasze miejsce zamieszkania. Pewnie ten przypadek dotyczy wielu z was. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2 Szeroka oferta na bonusyFunkcja Cash-OutWysokie

Przychodzi czasami taki moment kibicowskiego życia, kiedy fotel przed telewizorem zostaje wreszcie zamieniony na miejsce na stadionie. Stadionowy debiut jest często odwlekany ze względu na nasze miejsce zamieszkania. Pewnie ten przypadek dotyczy wielu z was.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Nie jest wielką tajemnicą, że wybór trybuny na każdym stadionie ma znaczenie. Mamy do wyboru loże vipowskie, sektory dla pikników czy też miejsce skąd dopingują najbardziej zagorzali fani danego zespołu.

Posłużę się przykładem słynnej warszawskiej „Żylety”. Jeśli chcecie być częścią dopingu trwającego pełne 90 minut, musicie dostosować się do pewnych norm i zasad jakie tam panują.

Po pierwsze ubieracie się na biało. Chodzi oczywiście o koszulkę lub bluzę. Zauważcie sobie oglądając transmisje w telewizji, że cała „Żyleta” jest w białych barwach.

Pomimo tego, że kupując bilet na tą trybunę macie przypisane konkretne miejsca, to niech nie przyjdzie wam do głowy wykłócanie się z kimś o to. Tam stoimy, gdzie jest wolne. Właśnie. Stoimy, na „Żylecie” przez cały czas trwania meczu oglądamy i dopingujemy na stojąco.

zyleta-doping-laczy-nas-pasja

Jeśli macie słabość do bawienia się telefonem i jesteście uzależnieni od robienia selfie i filmików, to zmieniajcie miejsce na stadionie. Co gorsza, jeśli jest wśród was jakiś miłośnik szukania pokemonów, to radzę sobie odpuścić, bo to mogą być wasze ostatnie chwile w życiu. 🙂

Do wszystkich gestów i pokazywania „elki” używamy prawej ręki. I co najważniejsze, słuchamy wodzireja (w tym przypadku najczęściej „Starucha”, albo jego zastępców) i dopingujemy i śpiewamy, to co on nam zaintonuje.

Jakie są plusy oglądania meczu na Żylecie? Przede wszystkim macie wrażenie, że naprawdę jesteście częścią drużyny. Poprzez ciągły doping i zaangażowanie gracie ten mecz razem z zawodnikami.

Jeśli na murawie wieje nudą, to spędzając czas na ciągłym dopingu nie będziecie się nudzić. Na innych trybunach pewnie nie raz ucielibyście sobie drzemkę.

Nie ma co ukrywać, że i cena biletu jest najbardziej korzystna. Na inne trybuny trzeba zapłacić kilka razy większą kwotę, żeby obejrzeć mecz.

zyleta-race-laczy-nas-pasja

Jeśli jednak chcecie mieć idealną widoczność na każdy fragment murawy, to możecie narzekać. Jako, że stoicie za jedną z bramek, to widoczność na drugą stronę boiska nie jest idealna.

Jednak polecam wszystkim Januszom, takim jak ja spróbowanie wzięcia udziału w meczu waszej ulubionej drużyny z trybuny najwierniejszym sympatyków danego klubu. Wtedy przekonacie się, jak można bardzo kochać swoje ulubione barwy. Szczerze polecam.

Janusz

 

 

 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem