Piłka nożna: „Jaga” zagra w Kielcach, Ruch podejmuje Zagłębie

Sześć kolejek pozostało do decydujących rozstrzygnięć w Ekstraklasie. Po tym, co zobaczyliśmy w finale Pucharu Polski nie możemy być niczego pewni. Naprawdę trudno jest wytypować nie tylko przyszłego mistrza kraju, ale nawet pierwszą trójkę. Dzisiaj przed nami dwa spotkania. Po jednym z grupy mistrzowskiej i spadkowej. O godzinie 18 – stej w Chorzowie zagrają ze

Sześć kolejek pozostało do decydujących rozstrzygnięć w Ekstraklasie. Po tym, co zobaczyliśmy w finale Pucharu Polski nie możemy być niczego pewni. Naprawdę trudno jest wytypować nie tylko przyszłego mistrza kraju, ale nawet pierwszą trójkę. Dzisiaj przed nami dwa spotkania. Po jednym z grupy mistrzowskiej i spadkowej.

O godzinie 18 – stej w Chorzowie zagrają ze sobą drużyny Ruchu i Zagłębia Lubin. Oba kluby w ostatnich kolejkach prezentują się bardzo słabo. Nie wygrały już od dłuższego czasu. Czy to oznacza, że dzisiaj podzielą się punktami?

Wyniki z ostatnich tygodni pokazują, że Zagłębie ma jakiś problem, przede wszystkim z wygrywaniem. Ostatnio paradoksalnie urwali się ze stryczka, bo wszyscy myśleli, że jest już po meczu, a jednak potrafili w samej końcówce wyciągnąć remis.

To może być dla nich pozytywny impuls, bo to spotkanie im się od początku nie układało, już po pierwszej połowie przegrywali 0:2. Rzucili się do ataku, ale niewiele z tego wynikało. I nagle jedna akcja Łukasza Janoszki odmieniła przebieg meczu i Zagłębie zdołało zremisować” – powiedział drugi trener Ruchu Chorzów Wojciech Grzyb cytowany przez oficjalną stronę klubową.

O 20:30 lider rozgrywek Jagiellonia Białystok zmierzy się w Kielcach z miejscową Koroną. Czy podopieczni Michała Probierza dołożą kolejną cegiełkę w kierunku mistrzostwa Polski? A może „Scyzoryki” na własnym boisku zatrzymają najlepszą drużynę ekstraklasy po sezonie zasadniczym?

Wszystko musi być odpowiednio wyważone. Z jednej strony bardzo chcemy wygrać ten mecz i jesteśmy przekonani, że stać nas na to, żeby odnieść zwycięstwo u siebie. Z drugiej strony jednak są braki w kadrze i chęć dania szansy młodszemu zawodnikowi.

 Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało. Jeszcze dzisiaj mamy trening, jutro rozruch. Mamy parę godzin na to, żeby podjąć odpowiednie decyzje” – powiedział szkoleniowiec gospodarzy Maciej Bartoszek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Jagiellonia wygrała aż trzy z ostatnich czterech spotkań z Koroną w Kielcach. Czy tym razem rezultat będzie również korzystny dla piłkarzy z Białegostoku?

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem