Piłka nożna: Hit w Gdańsku, czy Lech wygra po raz kolejny?

Wczoraj Jagiellonia Białystok zaprzepaściła szansę na zdobycie kolejnych trzech punktów i odskoczenia swoim najgroźniejszym konkurentom, jeśli chodzi o rywalizację o mistrzowski tytuł. Bezbramkowy remis z Pogonią na pewno będą chciały wykorzystać drużyny Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i warszawskiej Legii. Te dwie ostatnie zmierzą się dzisiaj w bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu. Najpierw jednak w Poznaniu

Wczoraj Jagiellonia Białystok zaprzepaściła szansę na zdobycie kolejnych trzech punktów i odskoczenia swoim najgroźniejszym konkurentom, jeśli chodzi o rywalizację o mistrzowski tytuł. Bezbramkowy remis z Pogonią na pewno będą chciały wykorzystać drużyny Lecha Poznań, Lechii Gdańsk i warszawskiej Legii. Te dwie ostatnie zmierzą się dzisiaj w bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu.

Najpierw jednak w Poznaniu zagrają ze sobą najlepsza i najgorsza drużyna rundy wiosennej. Jeśli piłkarze „Kolejorza” zaprezentują się tak, jak w ostatnich spotkaniach, to podopieczni Franciszka Smudy nie powinni mieć dzisiaj żadnych szans.

Lech Poznań – Górnik Łęczna ten mecz już o 15:30. Trzeba jednak pamiętać, że często w Ekstraklasie jesteśmy świadkami zaskakujących rozstrzygnięć, a takim na pewno byłoby zdobycie jakichkolwiek punktów przez piłkarzy ostatniej drużyny w ligowej tabeli.

Dużo większe zainteresowanie towarzyszy konfrontacji Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Stadion dzisiaj wypełni się po brzegi kibicami i mamy tylko nadzieję, że zawodnicy dwóch czołowych polskich klubów dostosują się poziomem do oprawy, jaką przygotują fani obu drużyn.

To dla nas normalny mecz o trzy punkty. Oczywiście z bardzo dobrym przeciwnikiem na jego terenie. Z przeciwnikiem, który jest przed nami w tabeli, gonimy go od października, różnica punktowa wciąż się zmniejszała i mamy wreszcie szanse aby go wyprzedzić. Dla nas liczy się zwycięstwo. Z szacunkiem do przeciwnika, ale chcemy wygrać. Wiem, że trener Nowak preferuje ofensywny futbol. Może być to bardzo dobry mecz dla kibiców” – powiedział o dzisiejszym spotkaniu Jacek Magiera cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

A tak do tej rywalizacji podchodzi pomocnik gospodarzy – Rafał Wolski: „Zagramy przy pełnych trybunach i to na pewno będzie inna atmosfera. Będzie to ciekawe spotkanie, pełne emocji. Będziemy chcieli zrobić wszystko, żeby dalej podtrzymać dobrą serie spotkań u siebie i wygrać. Chcemy zmazać to, co było w ostatnich tygodniach i pokazać, że to był wielki wypadek przy pracy. Na mecz z Legią wyjdziemy w stu procentach skoncentrowani, pełni pozytywnej złości, żeby wygrać i zdobyć trzy punkty” – możemy przeczytać na stronie klubu.

Zapowiada się ciekawa niedziela z ekstraklasą. Liczymy, że będzie nam dane oglądać dobre widowiska, które będzie można wspominać przez najbliższe tygodnie. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się już za kilka godzin.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem