Piłka nożna: Grają Hiszpanie, Irlandia kontra Walia

Już dzisiaj pierwsze mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018 roku w Rosji. Mamy tu na myśli rywalizację na Starym Kontynencie. Polacy zmierzą się z reprezentacją Czarnogóry dopiero w niedzielny wieczór, więc wszyscy z Was, którzy chcieliby spędzić weekend z piłką nożną, pomimo braku rozgrywek ligowych mogą obejrzeć kilka interesujących spotkań. Najciekawiej powinno być

Już dzisiaj pierwsze mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018 roku w Rosji. Mamy tu na myśli rywalizację na Starym Kontynencie. Polacy zmierzą się z reprezentacją Czarnogóry dopiero w niedzielny wieczór, więc wszyscy z Was, którzy chcieliby spędzić weekend z piłką nożną, pomimo braku rozgrywek ligowych mogą obejrzeć kilka interesujących spotkań.

Najciekawiej powinno być dzisiaj w rywalizacji Hiszpanii z Izraelem. Faworytami będą oczywiście gospodarze, ale Izrael bardzo dobrze spisuje się w tych kwalifikacjach. Do tego gracze z Półwyspu Iberyjskiego muszą cały czas rywalizować z Włochami, którzy mają tyle samo punktów w tabeli eliminacyjnej.

Warto odnotować, że do reprezentacji po dłuższej przerwie powraca bardzo dobrze spisujący się w barwach Chelsea Londyn – Pedro. W zespole Julena Lopetegui mocną pozycję ma również inny zawodnik „The Blues” –  Diego Costa. Czy Izraelczyków będzie stać na sprawienie sensacji? A za taką można uznać ich jakąkolwiek zdobycz punktową. Wydaje się, że jest to mało prawdopodobne.

Interesująco powinno być także w spotkaniu pomiędzy liderującą w grupie Chorwacją, a drugą w tabeli Ukrainą. Podopieczni Andrija Szewczenki tracą do dzisiejszych gospodarzy dwa punkty, tak więc w przypadku wygranej zostaną liderami. Może to być jednak trudne do zrealizowania, ponieważ drużyna Ante Cacica jak dotąd straciła punkty tylko w pierwszym spotkaniu przeciwko Turcji u siebie zremisowanym 1:1,  aw pozostałych zdobywając aż dziewięć bramek.

Kiedy rywalizują ze sobą dwie drużyny z Wysp Brytyjskich, to zawsze jest ciekawie. Tak powinno być również w dzisiejszej rywalizacji pomiędzy Irlandią a Walią. W grupie eliminacyjnej na pierwszym miejscu są gospodarze dzisiejszego meczu. Drużyna „gości” jest trzecia.

Irlandczycy wygrali trzy ostatnie spotkania. U siebie będą bardzo groźni. Nie można jednak odbierać szans Walijczykom, którzy jeszcze w tych kwalifikacjach nie zaznali goryczy porażki. Ich lokata w grupie jest spowodowana ciągłymi remisami. Czy Gareth Bale wraz z kolegami odniosą wreszcie zwycięstwo?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem