Piłka nożna: Dwa wielkie hity w meczach towarzyskich

Zanim wszystko wróci do normy i będziemy mogli przeżywać emocje związane najpierw z ligowymi rozgrywkami, a potem śledzić decydującą fazę spotkań o europejskie puchary, to czeka nas wieczór z meczami towarzyskimi. Na szczęście nie są to byle jakie spotkania, tylko dwa wielkie hity. W pierwszym z nich, który odbędzie w Londynie, gospodarze, czyli Anglicy podejmują

Zanim wszystko wróci do normy i będziemy mogli przeżywać emocje związane najpierw z ligowymi rozgrywkami, a potem śledzić decydującą fazę spotkań o europejskie puchary, to czeka nas wieczór z meczami towarzyskimi. Na szczęście nie są to byle jakie spotkania, tylko dwa wielkie hity.

W pierwszym z nich, który odbędzie w Londynie, gospodarze, czyli Anglicy podejmują do niedawna bezsprzecznie najlepszą drużynę świata – Hiszpanię. Ostatnio było sporo zamieszania związanego ze stanowiskiem selekcjonera reprezentacji Anglii. Najpierw po porażce z Islandią na Euro 2016 do dymisji podał się Roy Hodgson.

W jego miejsce został zatrudniony Sam Allardyce. Zdążył on tylko poprowadzić kadrę w jednym (wygranym) meczu przeciwko Słowacji. Po czym został zwolniony na skutek afery w której brał udział, a chodziło o to, że chciał przyjąć łapówkę za pomoc w obejściu przepisów.

Jego miejsce tymczasowo zajął Gareth Southgate, który wcześniej pracował z reprezentacją do lat 20 oraz 21. 46 – letni trener miał poprowadzić Synów Albionu w czterech meczach, dopóki federacja nie znajdzie innego kandydata. Jeśli się sprawdzi, istnieje też szansa, że pozostanie na swoim stanowisku. To dzisiejsze spotkanie jest tym ostatnim.

gareth-southgate-profil-laczy-nas-pasja

Ich dzisiejsi rywale, pomimo tego, że prezentują się ostatnio w dobrej dyspozycji, to nie zagrają w najsilniejszym składzie. Przede wszystkim, zabraknie kilku podstawowych zawodników w linii obrony. Dodatkowo, nie zagra będący ostatnio w optymalnej dyspozycji Diego Costa. Czy zmiennicy dadzą radę gospodarzom?

Drugim spotkaniem, jakiego nie warto przegapić jest mecz pomiędzy Włochami a Niemcami. Gospodarze w ostatnich meczach eliminacyjnych nie zachwycają. Odnieśli co prawda zwycięstwa z reprezentacjami Liechtensteinu i Macedonii, ale ich gra nie była najlepsza. A jak wiadomo, dzisiejsi przeciwnicy nie wybaczają najmniejszych błędów.

Czy to oznacza, że to właśnie Niemcy będą faworytami w starciu tych dwóch europejskich potęg? Goście, w ostatnim czasie wygrywają pewnie wszystkie mecze i nie dają sobie przy tym strzelić ani jednego gola! A to oznacza, że Squadra Azzurra będzie miała dzisiaj bardzo ciężką przeprawę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem