Piłka nożna: Czy ten Ajax można pokonać?

Już w czwartek wieczorem przy ulicy Łazienkowskiej dojdzie do meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Ajaxem Amsterdam. O tym spotkaniu jeszcze napiszemy bezpośrednio przed tą rywalizacją, ale warto się dzisiaj zastanowić, na te kilka dni przed grą w 1/16 Ligi Europy jakie szansę ma Legia? Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta

Już w czwartek wieczorem przy ulicy Łazienkowskiej dojdzie do meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Ajaxem Amsterdam. O tym spotkaniu jeszcze napiszemy bezpośrednio przed tą rywalizacją, ale warto się dzisiaj zastanowić, na te kilka dni przed grą w 1/16 Ligi Europy jakie szansę ma Legia?

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Po losowaniu większość z osób uważała, że drużyna z Holandii jest jak najbardziej w zasięgu „Wojskowych”. W tamtym czasie podopieczni trenera Magiery prezentowali się świetnie, jednak teraz to inny zespół. Czy słabszy? Zaryzykujemy stwierdzenie, że tak. (chociaż trudno wyrokować po zaledwie jednym ligowym meczu)

Włodarze klubu z Warszawy podkreślają, że najważniejsza jest dla nich obrona mistrzowskiego tytułu. Oczywiście każdy w klubie cieszyłby się z wyeliminowania Ajaxu, ale chyba należy to traktować jako „wartość dodaną”. Zapytany o tą rywalizację Maciej Dąbrowski odpowiedział:

Mamy cztery dni do meczu z Ajaksem i najważniejsze będzie to, by dobrze się zregenerować. Bardzo ciężko trenowaliśmy na obozach w Hiszpanii, jesteśmy dobrze przygotowani, ale potrzebujemy złapać rytm meczowy i świeżość. Powoli się rozkręcamy i na pewno będziemy w stanie powalczyć z Holendrami o korzystny wynik. Boisko w Warszawie będzie lepiej przygotowane niż w Gdyni, co też powinno działać na naszą korzyść” – powiedział redakcji sport.pl obrońca warszawskiej Legii.

Ta wypowiedź sugeruje, że „Legioniści” nie są jeszcze w najwyższej formie. Z kolei Ajax Amsterdam regularnie gra mecze ligowe i w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę świetnie. Nie musi w tym miejscu dziwić optymizm klubowej legendy holenderskiej drużyny Ronalda de Boera:

Moim zdaniem Ajax będzie faworytem. Znajduje się w dobrej formie. Zwycięstwo Legii z Portugalczykami pokazuje jej klasę, bo Sporting grał bardzo dobrze z Realem. Nie zdobył co prawda punktu, ale pokazał się z korzystnej strony.” – powiedział w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Czy Jacek Magiera będzie w stanie oczarować po raz kolejny piłkarską Europę? Wydaje, że będzie trudniej niż wielu zakładało zaraz po losowaniu. Co nie zmienia faktu, że awans do kolejnej rundy jest realny, trzeba tylko zagrać mądrze, tak jak w historycznym już meczu ze Sportingiem Lizbona.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem