Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Czy Skorża zbuduje w Szczecinie wielką drużynę?

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich trenerów piłkarskich wraca do pracy! Mamy tu na myśli Macieja Skorżę, który od nowego sezonu będzie szkoleniowcem Pogoni Szczecin. Umowa z klubem została zawarta na dwa lata. Jego asystentami będą Rafał Janas oraz Włoch Paolo Terziotti. 45 – letni trener może pochwalić się pokaźną liczbą zdobytych trofeów. Do jego największych

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich trenerów piłkarskich wraca do pracy! Mamy tu na myśli Macieja Skorżę, który od nowego sezonu będzie szkoleniowcem Pogoni Szczecin. Umowa z klubem została zawarta na dwa lata. Jego asystentami będą Rafał Janas oraz Włoch Paolo Terziotti.

45 – letni trener może pochwalić się pokaźną liczbą zdobytych trofeów. Do jego największych sukcesów można zaliczyć: trzy tytuły mistrza Polski, trzy wygrane Puchary Polski, Superpuchar Polski oraz Puchar Ekstraklasy. Skorża był też asystentem Pawła Janasa w reprezentacji Polski i pojechał z kadrą na Mundial do Niemiec.

Dziękuję za zaufanie jakim obdarzyły mnie władze klubu. Przede mną ekscytujące wyzwanie, podoba mi się wizja rozwoju, cały ten projekt, bo to nie tylko kwestia pierwszej drużyny, potencjalnych nowych nazwisk, choć padły bardzo ciekawe typy. Cieszę się, że mogę podzielić się swoją wiedzą w Szczecinie, by klub wspiął się na wyższy szczebel” – stwierdził Maciej Skorża, cytowany przez serwis gs24.pl.

Nowy trener zastąpi na tym stanowisku obecnego szkoleniowca – Kazimierza Moskala, który pożegna się z drużyną ze względów prywatnych. Jak mówi dyrektor sportowy Pogoni – Maciej Stolarczyk, postać nowego trenera idealnie wpisuje się w plan rozwoju klubu. Ma to być współpraca długofalowa.

Trener znany w polskiej piłce, doświadczony i utytułowany. Ale naszą rozmowę rozpoczęliśmy od projektu Pogoni, czyli o poszczególnych etapach rozwoju, a przy tym cały czas jesteśmy klubem z czołówki, stawiającym na młodzież. I to omówiliśmy, a nasze oczekiwania i pomysły są zbieżne. Trener Skorża swoim doświadczeniem nas wesprze”  – powiedział Stolarczyk, cytowany przez serwis gs.24.pl.

Czy Maciej Skorża zbuduje w Szczecinie zespół, który sezon w sezon będzie rywalizować o europejskie puchary? Sam szkoleniowiec wraca na ławkę trenerską po 589 dniach przerwy od pracy zawodowej. Chęci do pracy nie powinno mu więc zabraknąć.