Piłka nożna: Czy cieszynka Messiego przejdzie do historii?

Pamiętacie, w jaki sposób Leo Messi manifestował swoją radość po golu strzelonym przeciwko Realowi, prawda? No właśnie. Na wielu portalach w internecie krążyła właśnie ta fotografia, na której argentyński piłkarz trzyma wyciągniętą przed siebie koszulkę z nazwiskiem skierowanym w stronę publiczności zgromadzonej na Santiago Bernabeu. O ile przez jeden czy dwa dni takie widoki w

Pamiętacie, w jaki sposób Leo Messi manifestował swoją radość po golu strzelonym przeciwko Realowi, prawda? No właśnie. Na wielu portalach w internecie krążyła właśnie ta fotografia, na której argentyński piłkarz trzyma wyciągniętą przed siebie koszulkę z nazwiskiem skierowanym w stronę publiczności zgromadzonej na Santiago Bernabeu. O ile przez jeden czy dwa dni takie widoki w ogóle nas nie dziwiły, o tyle po wczorajszym meczu Barcelony stwierdzamy, że to może nie być tylko chwilowa akcja. Motyw będzie w przyszłości wykorzystywany jeszcze wielokrotnie.

Wczoraj, gdy Leo zdobył gola przeciwko Osasunie, kibice Barcelony… również ściągnęli koszulki i również pokazali je nazwiskiem w stronę boiska. Nie jedna, dwie czy trzy osoby. Prawie wszyscy powtórzyli to, co kilka dni wcześniej zrobił Messi. W klubowym sklepiku FC Barcelony w poniedziałek na półkach pojawiła się podobizna Messiego upamniętniająca tę słynną pozę. Momentalnie wykonał ją hiszpański producent zabawek i… już zarobił na tym mnóstwo pieniędzy. Gadżet jest najlepiej sprzedającym się artykułem w sklepie.

Jak to powiedział Mateusz Święcicki, czyli komentator w telewizji Eleven – Messi już od tego nie ucieknie. Ten gest zostanie z nim na zawsze. To będzie element jego wizerunku. Nieuniknione, że w przyszłości Argentyńczyk coś jeszcze z tym zrobi.

Z drugiej strony  – gol nr 500 zdobyty w jednym klubie w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt na Santiago Bernabeu strzelony w ostatniej akcji meczu. Coś niesamowitego. My od razu zaczęliśmy szukać pamięcią wstecz i odkopywać w głowie inne, charakterystyczne cieszynki piłkarskie. Pamiętacie wszystkie?

 

Najpierw hit – Mario Balotelli:

balotelli pilkarz

 

Cristiano Ronaldo:

ronaldo pilkarz

 

Poniżej „cieszynka” Eto’o i Henry:

etoo i henry

 

Następnie „selfie” Francesco Tottiego:

totti pilkarz

 

Poniżej najsłynniejsze salto na świecie – Miroslav Klose:

klose pilkarz

 

A tu mistrz Wielkiej Brytanii w boksie zawodowym – Wayne Rooney:

rooney pilkarz

 

Taniec Griezmanna:

 

Poznajecie? Spiderman, Pierre Emerick Aubameyang:

 

Widzieliście tatuaże Zlatana Ibrahimovica?

ibrahimowić pilkarz

 

I słynny posąg Davida Beckhama:

 

A na koniec Leo Messi i jego „cieszynka”:

pilkarz messi

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem