Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Piłka nożna: Arka czy Górnik? Kto dzisiaj spadnie z Ekstraklasy?

Już dzisiaj ostatnia kolejka Ekstraklasy w obecnym sezonie. Rozgrywki zakończy grupa spadkowa. Wieczorem będzie już wiadomo, która drużyna podzieli los Ruchu Chorzów i zagra w przyszłym sezonie w 1. Lidze. Ta walka rozegra się pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Górnika Łęczna. W Lubinie, pewne pozostania w lidze Zagłębie podejmuje Arkę Gdynia. Jeśli zdobywcy Pucharu Polski

Już dzisiaj ostatnia kolejka Ekstraklasy w obecnym sezonie. Rozgrywki zakończy grupa spadkowa. Wieczorem będzie już wiadomo, która drużyna podzieli los Ruchu Chorzów i zagra w przyszłym sezonie w 1. Lidze. Ta walka rozegra się pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Górnika Łęczna.

W Lubinie, pewne pozostania w lidze Zagłębie podejmuje Arkę Gdynia. Jeśli zdobywcy Pucharu Polski wygrają, to będą pewni pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej bez konieczności oglądania się na wyniki na innych stadionach. Pytanie tylko, jak do tego meczu podejdą „Miedziowi” oraz w jakim składzie zaprezentują się na boisku?

Mamy nadzieje, że to wygramy. Musimy zawodnikom uświadomić, żeby historia z Ruchu się nie powtórzyła z początku meczu, gdy szybko straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik. Było nerwowo, to rywali uskrzydliło. To już historia, teraz jedziemy zagrać lepszy mecz i oby to było szczęśliwie spotkanie dla nas.

O to jedziemy walczyć. Mamy świadomość, że jak wygramy nie musimy nasłuchiwać wieści z drugiego meczu. W innym przypadku musimy patrzeć na Chorzów” – powiedział trener piłkarzy z Gdyni Leszek Ojrzyński, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

W Chorzowie, Ruch zagra z Górnikiem Łęczna. „Niebiescy” zapowiadają, że będą chcieli, jak najbardziej godnie pożegnać się z Ekstraklasą. Dla piłkarzy z Lubelszczyzny, to mecz sezonu. Nie są w łatwej sytuacji, bo nawet jeśli wygrają, a Arka pokona „Miedziowych” w Lubinie, to drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę spadnie z ligi.

Popularny „Franz” stosuje niekonwencjonalne metody i mobilizuje piłkarzy z Lubina: „Kiedy schodziłem z boiska, natknąłem się na trenera Smudę, który w swoim charakterystycznym stylu pochwalił mnie za występ i zapowiedział, że oczekuje takiej samej gry w ostatniej kolejce. To była bardzo sympatyczna wymiana zdań.

Oczywiście obiecałem, że zagram na takich samych obrotach, chodzi w końcu o interes Zagłębia, bardzo chcemy zakończyć sezon wygraną” – powiedział  piłkarz Zagłębia – Jakub Tosik, w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Kto Waszym zdaniem spadnie z Ekstraklasy? Górnik Łęczna czy Arka Gdynia?