Pierwszy zimowy transfer Barcelony. Zostały formalności!

13.01.2021
Pierwszy transfer Dumy Katalonii w 2021 roku już o krok. Wystarczy, by kandydaci na prezydenta klubu zaakceptowali ten ruch, a Eric Garcia trafi na Camp Nou!

Pierwszego stycznia pisaliśmy o tym, że Barcelona osiągnęła porozumienie z Erikiem Garcią oraz Manchesterem City i tym samym pozyska nowego piłkarza. „Total agreement”, napisał na Twitterze jeden z największych speców od europejskiego rynku transferowego, Fabrizio Romano. Kontrakt Hiszpana kończy się w czerwcu, ale już zimą ma zasilić klub z Camp Nou. „Mundo Deportivo” informuje o jednym warunku, który musi zostać spełniony do finalizacji transferu.

Przewodniczący Komisji Zarządzającej Carlos Tusquets zdecydował, że jeśli transfer zaakceptują kandydaci na przyszłego prezydenta klubu, kontrakt z Erikiem Garcią zostanie podpisany.

Zgodzić się muszą więc Joan Laporta, Victor Font, Toni Freixa i Emili Rousaud. Trudno przypuszczać, by któryś z nich w trakcie kampanii wyborczej podpadł socios i był obojętny na problemy Blaugrany w środku defensywy. Wszystko skazuje więc na to, że Garcia po dwóch latach w Premier League. Chociaż Pep Guardiola namawiał go do pozostania na Wyspach Brytyjskich, sam zawodnik zdecydował się wrócić na Półwysep Iberyjski.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem