Pierwszy komentarz Czesława Michniewicza po zwolnieniu z Legii!

"Mamy coś, czego nie zabierze nikt" - takimi słowami Czesław Michniewicz rozpoczyna wiadomość, którą dziękuję za rok pracy w Legii i żegna się z kibicami. Raz jeszcze pokazuje jak wielką wagę przykładał do występów w pucharach i możliwości rywalizacji z najlepszymi.

Legia Warszawa kompletnie poległa na krajowym podwórku. Do końcówki października skompletowała siedem porażek, czyli niemal dwa razy więcej niż w całym poprzednim, minionym sezonie. Szatnia drużyny rozkraczyła się we wszystkich kierunkach. „Cztery letnie transfery Legii bardziej skupiają się na chlaniu niż graniu” – komentują kibice. I tu akurat można Michniewiczowi współczuć. Lub zarzucać, że nie zdołał sprawić, by wszyscy ciągnęli wózek w jednym kierunku. Opowieści o tym, jak piłkarz X odmawia podania ręki trenerowi, piłkarzy Y nie godzi się na występ w rezerwach, a kilku kolejnych wynajmuje dom nad Zalewem Zegrzyńskim, by organizować tam huczne imprezy, pokazuje jak złożona i skomplikowana jest praca trenera i że wbrew pozorom nie decyduje tylko boisko.

Czesław Michniewicz zostawia to za sobą. Z szacunkiem i bez rozdrapywania ran.

„Dziękuję Prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu i Dyrektorowi Radkowi Kucharskiemu za szansę i zaufanie. Dziękuję piłkarzom, z którymi miałem przyjemność pracować, nigdy nie zapomnę, ile dla mnie zrobiliście (…) W życiu piękne są tylko chwile… i dlatego dla nich warto żyć”.

Michniewicz mocno podkreśla, że w Legii zyskał to, czego nikt mu nie zabierze. Uścisnął dłoń Luciano Spallettiemu i Brendanowi Rodgersowi. Awansował do fazy grupowej Ligi Europy, pokonał Spartak Moskwa i Leicester City. Sprawił, że Legia po raz pierwszy od pięciu lat jest na finansowym plusie. Kończy fatalnie. Wynik w Ekstraklasie kładzie się cieniem na jego pracy, którą w lepszym stylu kontynuować postara się dotychczasowy opiekun rezerw – Marek Gołębiewski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem