Pierwszy gol Leo Messiego po Mundialu [WIDEO]

W środowym meczu 18. kolejki Ligue 1 Paris Saint Germain pokonało ostatni zespół ligowej tabeli - Angers SCO 2:0. Udany powrót do gry po mundialu zaliczył Lionel Messi, który wpisał się na listę strzelców.

Niespełna miesiąc przerwy otrzymał Argentyńczyk po historycznym sukcesie, jakim było pokonanie Francuzów w finale mistrzostw świata w Katarze. Choć przykładowo Kylian Mbappe wciąż nie wrócił na boisko, akurat Lionel Messi zameldował się już w Paryżu i w środę po raz pierwszy zagrał w Ligue 1. Rywal nie należał do wymagających. PSG bardzo szybko wyszło na prowadzenie. Już w 5. minucie wynik otworzył Ekitike, obsłużony podaniem przez Mukiele.

Wydawało się, że mecz PSG – Angers może skończyć się wielkim strzelaniem ze strony ekipy z Paryża, lecz wcale tak się nie stało. Gospodarze byli dość oszczędni w swoich ofensywnych staraniach. Wprawdzie Angers w całym meczu nie oddało celnego strzału na bramkę, ale PSG też zrobiło to ledwie sześć razy.

Kliknij TUTAJ i odbierz ZUPEŁNIE DARMOWY BONUS dla nowych graczy w LV BET!