Pierwsze zmiany w Ultralidze. „behave” opuszcza Pompa Team

W czwartek rozpoczęła się karuzela transferowa pomiędzy splitami na polskiej scenie League of Legends. Pierwsze zmiany dotknęły 7more7 Pompa Team, które pożegnało się z Marcinem "behave" Pawlakiem.

Dla większości polskich ekip pierwsza część sezonu to już historia. Tylko trzy zespoły uzyskały awans do EU Masters, więc reszta stawki ma czas na reorganizację składów. Jako pierwsza na ruchy kadrowe zdecydowała się Pompa Team. W czwartek organizacja poinformowała, że z drużyną pożegnał się Marcin „behave” Pawlak.

Zobacz również: Nudy w rankingu HLTV? Nie dla Polaków! Wisła o krok od TOP 30

Pompa Team zakończała 5. sezon Ultraligi na 4. lokacie i można to uznać za dobry wynik. Przypomnijmy, że w zespole znalazło się kilku „żółtodziobów”, dla których było to pierwsze zetknięcie z profesjonalnymi rozgrywkami. Możliwe, że „behave” zostanie zastąpiony przez Adriana „adriana” Jackowskiego, jednak oficjalna baza kontraktów mówi, że jego umowa z Pompą zakończyła się. W tej sytuacji konieczne byłoby jej przedłużenie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem