Pierwsze mecze LCS Lock-in za nami. CLG żegna się z turniejem

W ten weekend odbyły się pierwsze spotkania w LCS Lock-in. Z turniejem pożegnało się Counter Logic Gaming, a niepokonane pozostało Evil Geniuses.

Za nami pierwszy weekend z amerykańską sceną League of Legends. Drużyny rozpoczęły zmagania w turnieju LCS Lock-in, który otworzyła faza grupowa. Większość zespołów ma już za sobą 3 spotkania, które rozegrały między piątkiem, a niedzielą. Z rozgrywkami pożegnało się CLG, które poległo w 3 z 4 spotkań.

Zobacz również: Falstart na rozpoczęcie sezonu LCS. Słaby debiut „Perkza” w Cloud9

Sprawa awansu do kolejnego etapu w grupie A jest już rozstrzygnięta. „Pobelter” i spółka wygrali tylko jeden mecz – przeciwko 100 Thieves, które sprawiło niespodzianki w spotkaniach przeciwko TSM oraz Team Liquid. Tym samym CLG nie ma już szans na awans, gdyż do rozegrania pozostał im tylko jeden mecz, a przegrali bezpośrednie starcie z Golden Guardians.

Inaczej wygląda jednak grupa B. Teoretycznie każdy z zespołów ma jeszcze szanse na awans, jednak podczas pierwszych meczów najbardziej wyróżniało się Evil Geniuses. EG nie odniosło żadnej porażki w trzech spotkaniach, w których pokonała między innymi faworyzowane Cloud9. Na ten moment drużyna „Jizuke” zajmuje 1. miejsce w grupie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem