Pierre-Emerick Aubameyang błaga o powrót do byłego klubu

Pierre-Emerick Aubameyang nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Chelsea. Reprezentant Gabonu miał kontaktować się z Xavim wyrażając chęć powrotu do FC Barcelony.

Tego lata doszło do dość zaskakującego transferu. Ostatniego dnia okna transferowego Pierre-Emerick Aubameyang trafił do Chelsea opuszczając FC Barcelonę po zaledwie kilku miesiącach współpracy. Napastnik przeniósł się na Stamford Bridge głównie z uwagi na chęć współpracy z Tomasem Tuchelem, który został zwolniony chwilę po zatrudnieniu „Auby”. Od czasu przeprowadzki snajper 15 spotkań na które złożyło się zaledwie 800 minut gry.

Zobacz również: Diego Simeone odejdzie z Atletico Madryt?!

Nic zatem dziwnego, że po niespełna pół roku napastnik nosi się z zamiarem opuszczenia Londynu. Według najnowszych informacji podanych przez Javiego Miguela Aubameyang skontaktował się z Xavim i wręcz błagał o powrót do FC Barcelony. Szkoleniowiec „Blaugrany” nie powiedział zawodnikowi nie, jednak ewentualny powrót Gabończyka jest zależny od rozwoju sytuacji Memphisa Depaya. Holender chce opuścić klub, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Sprawę potwierdził również Gerard Romero. Transfer powrotny 33-latka ma być możliwy w przypadku sprzedaży wspomnianego Memphisa Depaya lub Francka Kessiego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem