Piękny gol Zielińskiego dla Napoli!

"To jest cienias numer jeden w kadrze. Miernota" - grzmi, oczywiście nieco na wyrost, Jan Tomaszewski, komentując występy Piotra Zielińskiego w reprezentacji Polski. Wczoraj znów obejrzeliśmy w barwach Napoli jego zagranie, jakich w kadrze od lat nie możemy doczekać.

Piotr Zieliński nie umie przełożyć formy z klubu na kadrę – powtarzamy od lat. Na treningach jest magikiem – zapewniają piłkarze. Drugiego tak dobrze wyszkolonego technicznie kadrowicza nie mamy.  Co z tego jednak, kiedy to wszystko kończy się na etapie treningów, a ze słabą Bośnią zagrał fatalnie. Wojciech Kowalczyk na łamach Weszło nabija się z  poszukiwań optymalnej pozycji dla „Zielka”. „Mam pomysł na pozycję Zielińskiego w kadrze. Jest to pozycja siedząca” – ironizuje.

Tymczasem Piotr Zieliński wychodzi w piątek na sparing z Pescarą, brawurowo podłącza się do akcji, drybluje rywala i trafia do siatki.

Napoli zagrało testowo z wyraźnie niżej notowanym rywalem. Wygrało 4:0, ale i tak warto na akcję z udziałem Polaka rzucić okiem (od 0:40 na poniższym skrócie). Napędzające podanie, podłączenie do akcji, wejście między kilku rywali, zwód. Gol.

W meczu towarzyskim z Pescarą nie wystąpił Arkadiusz Milik, który – decyzją sztabu szkoleniowego Napoli – będzie odstawiany od składu w związku z zapowiadanym transferem.

Mocna opinia o Piotrze Zielińskim. „To jest cienias numer jeden. Miernota w kadrze!”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem