Piękny gol Michała Chrapka! Kandydat do bramki kolejki

Michał Chrapek rzucił wyzwanie Ernestowi Muciemu w kategorii "najpiękniejsza bramka pierwszej kolejki Ekstraklasy". Już w piątej minucie spotkania Piasta z Rakowem, pomocnik gospodarzy idealnie przymierzył z rzutu wolnego.

Gol, do którego nawiązujemy, autorstwa Ernesta Muciego, był ozdobą sobotniej potyczki Legii Warszawa z Wisłą Płock i przesądził o zwycięstwie mistrzów Polski. Młody Albańczyk wykazał się precyzją w pełnym biegu, zrobił sobie miejsce i bardzo celnie prymierzył z dużej odległości.

Chrapek trafił bezpośrednio z rzutu wolnego, przyznanego Piastowi przez Szymona Marciniaka. Idealnie zmieścił piłkę nad murem.

„Michał Chrapek, samo okno! Niesamowity strzał. Nie drgnął nawet w bramce bramkarz Rakowa. Poszukał idealnie, ta wysokość, ułożona stopa – troszkę jak Ronaldo” – emocjonowali się komentatorzy Canal+.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem