Piękny gol Arkadiusza Milika ratuje Juventus [WIDEO]

Gol Arkadiusza Milika strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego w 91. minucie gry sprawił, że Juventus uniknął wstydliwego remisu z Cremonese na starcie rozgrywek Serie A w 2023 roku.

Przedostatnia drużyna włoskiej ekstraklasy o mały włos pozbawiłaby Juventus dwóch punktów po bezbramkowym remisie. W pierwszym składzie Starej Damy wystąpili zarówno Wojciech Szczęsny, jak i Arkadiusz Milik. Polski bramkarz w 15. minucie popełnił nawet duży błąd, który mógł skończyć się bramką. Uratował go VAR, który orzekł, że rywal był na pozycji spalonej. Wojtek niepewnie wyszedł do piłki i dał się zaskoczyć w połowie drogi, sprytnym lobem.

Cremonese miało zaskakująco dużo atutów w starciu z Juventusem. Gości dwukrotnie ratowały słupki. Arkadiusz Milik miał niewiele z gry, ale wziął sprawy w swoje ręce w momencie, gdy wydawało się, że mecz nieuchronnie zmierza w stronę bezbramkowego remisu.

W doliczonym czasie gry Arkadiusz Milik oddał bardzo precyzyjny strzał z rzutu wolnego, nie dając bramkarzowi szans na skuteczną reakcję.

Niedługo później arbiter zakończył spotkanie, przypisując Juventusowi komplet punktów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem