Piast Gliwice zakpił z Artura Jędrzejczyka przed meczem z Legią. Mistrzowski trolling

Doceniamy dobre riposty czy żarty i uważamy, że solą futbolu, sportu czy rywalizacji jest umiejętnie wbita szpilka przeciwnikowi. Tych w mediach społecznościowych klubów Ekstraklasy coraz więcej. I chociaż niektóre posty sprawiają, że przekroczona zostaje granica dobrego smaku, tak w przypadku Piasta Gliwice przed meczem z Legią można mówić o "dobrym trollingu". 

Tło sytuacji: Legia Warszawa wygrywa z Lechią Gdańsk w końcówce poprzedniego sezonu – między innymi po kontrowersyjnej decyzji sędziego, który po zagraniu ręką wykonującego wślizg Artura Jędrzejczyka nie podyktował ani rzutu karnego, ani nie pokazał kapitanowi Legii czerwonej kartki. Uznał kontakt „Jędzy” z ręką za nierozmyślny, bowiem piłka najpierw odbiła się od jego klatki piersiowej. Ostatecznie zwyciężyli piłkarze stołecznego klubu, którzy na głosy oburzenia z różnych części kibicowskiej Polski odpowiedzieli poniższym filmikiem:

https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/1123244127603298306

Na mecz z Piastem Gliwice kapitan Legii zaprosił w kontrowersyjny sposób: zakładając rękawice i mówiąc, że „obronimy razem to mistrzostwo”.

Było to spore pogrzanie atmosfery, które ostatecznie zakończyło się spaleniem szans na tytuł. Co ciekawe, mistrzostwo Polski zgarnął w tamtym sezonie właśnie Piast, który z zaproszenia Jędrzejczyka skorzystał tak, że poczuł się na Łazienkowskiej jak u siebie i wygrał spotkanie. Ostatecznie to piłkarze Waldemara Fornalika świętowali pierwsze miejsce w Ekstraklasie.

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

O tamtym filmie jednak nie zapomnieli, wykorzystując go do zaproszenia na mecz Piasta Gliwice właśnie z Legią. Głównym bohaterem filmiku jest Martin Konczkowski, który ogląda na laptopie wspomniane wyżej video i kwituje je w sposób… mistrzowski.

https://www.youtube.com/watch?v=WLKh80bCXto

 

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem