PGE Turów Zgorzelec zaprezentował nowy zespół z „repo” na czele

PGE Turów nie kazał nam długo czekać na ogłoszenie nowej piątki w CS:GO. Zespół ze Zgorzelca potwierdził dzisiaj, że ich barwy będzie reprezentować całkiem nowa piątka z Karolem "repo" Cybulskim na czele.

PGE Turów Zgorzelec 31 grudnia 2020 roku ogłosił, że żegna się z zawodnikami dywizji CS:GO. Decyzja mogła dziwić – w końcu drużyna osiągała świetne wyniki w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej, utrzymała miejsce w ESL Mistrzostwach Polski i awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej ligi ESEA. Po niecałych dwóch tygodniach wiemy, że ta decyzja była spowodowania chęcią zbudowania nowego projektu wokół innych graczy.

Zobacz również: PGE Turów Zgorzelec żegna się z zespołem CS:GO!

Gwiazdą nowego zespołu będzie powracający do gry Karol „repo” Cybulski. Swego czasu występował on w takich zespołach jak Pride, Pompa Team czy Izako Boars, jednak jego kariera wyhamowała. W październiku 2019 roku dołączył do Together Esports i reprezentował te barwy do grudnia. Drużynę Turowa uzupełni trzech byłych już zawodników Gamelaxy – Mariusz „SKRZYNKA” Jarząb, Rafał „iso” Tync oraz Błażej „zaNNN” Bączkowski – oraz Wojciech „bensty” Duda, który na ten moment jest testowany.

Obecnie skład PGE Turowa Zgorzelec prezentuje się następująco:

  • Mariusz „SKRZYNKA” Jarząb
  • Rafał „iso” Tync
  • Błażej „zaNNN” Bączkowski
  • Karol „repo” Cybulski
  • Wojciech „bensty” Duda
Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem