Pazdan w końcu odejdzie z Legii? Kierunek świetny, nie tylko zarobkowo

Choć świąteczna gwiazdka zaświeci dopiero niedługo, to kibice Legii otrzymują pierwsze prezenty już teraz. Michał Pazdan jest na wylocie z zespołu mistrza Polski od dłuższego czasu, ale wiele wskazuje na to, że już zaraz zagra w nowym miejscu. Kierunek ciekawy - nie tylko w zarobkowo!

Były stoper reprezentacji Polski zaliczył w ostatnich miesiącach gigantyczny zjazd. Michał Pazdan stracił niemal wszystko: miejsce w kadrze, miejsce w klubie. W tym momencie na Łazienkowskiej przesiaduje przede wszystkim na trybunach i nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja miała się zmienić.

Ricardo Sa Pinto jest zdecydowany na stawianie na innych piłkarzy. 31-latek zaliczył trochę minut w tym sezonie, ale od drugiego września nie wybiegł na boiska Ekstraklasy ani razu! Kwestią czasu były kolejne plotki dotyczące jego odejścia do innej ligi. Chętnych nie brakuje!

Kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki o tym, że sprowadzeniem go do siebie, jak co roku, są tureckie kluby. Najbardziej zainteresowany miałby być Yeni Malatyaspor. Michał Pazdan miałby przejść tam jeszcze zimą, bo to ostatni dzwonek dla Legii by zarobić na nim cokolwiek.

Okazuje się, że medialne doniesienia mają wiele wspólnego z prawdą. Dziś w sieci pojawiło się pismo, w którym jest napisane, że ekipa z Turcji chciałaby sprowadzić do siebie polskiego obrońcę.

Po kilku miesiącach bez gry trzeba przyznać, że ten kierunek byłby dla Pazdana znakomity. Po siedemnastu kolejkach Super Ligi, Malatyaspor jest trzeci w tabeli i na wiosnę może powalczyć o europejskie puchary!

Trudno nie zgodzić się, że byłby to też świetny ruch dla samej Legii. Pozbycie się zawodnika bez szans na jakąkolwiek grę i zajmującego wysokie miejsce na liście płac uwolniłoby budżet na zimowe wzmocnienia. Te w Warszawie mogą okazać się konieczne, bo wciąż niepewna jest przyszłość Dominika Nagya.

Węgier szaleje na boisku, a to jest zauważane przez zagranicznych skautów. Według „L’Equipe”, piłkarzem Wojskowych ma być zainteresowane francuskie Montpellier, ale kłopotem ma być cena. W Legii oczekują zarobku rzędu 3,5 miliona euro, co dla czwartego zespołu Ligue 1 może okazać się ceną zaporową!

Bonus do 1500PLN na start
Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.