Paweł „reatz” Jańczak kolejnym nowym zawodnikiem x-kom AGO!

Kolejna plotka dotycząca składu x-kom AGO potwierdzona. W czwartek organizacja potwierdziła, że nowym zawodnikiem zespołu został Paweł "reatz" Jańczak.

x-kom AGO jest już praktycznie o krok od zaprezentowania pełnego składu na nadchodzący sezon. We wtorek organizacja potwierdziła, że pozyskała w swoje szeregi Michała „snatchiego” Rudzkiego, a w czwartek dowiedzieliśmy się, że kolejnym zawodnikiem „Jastrzębi” będzie Paweł „reatz” Jańczak.

Zobacz również: Oficjalnie: Michał „snatchie” Rudzki wraca do x-kom AGO!

O dołączeniu Jańczaka do AGO mówiło się już na początku roku. W grudniu został on przeniesiony na ławkę rezerwowych razem z całym składem Illuminar, więc jego odejście było praktycznie przesądzone. Dziś oficjalnie dołączył on w szeregi AGO, które najwidoczniej planuje powrót na czołowe lokaty polskich turniejów. Co prawda w ostatnim czasie „Jastrzębie” miały przebłyski, jednak to zarządowi nie wystarcza. Czy nowy zespół poradzi sobie z postawionym przed nimi zadaniem? Tego dowiemy się już niebawem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem