Paweł „dycha” Dycha zagra jeszcze jeden mecz w Sprout!

Sprout ponad miesiąc temu zdecydowało się na przesunięcie dwóch Polaków - "dychy" i "snatchiego" na ławkę rezerwowych. Zimowa przerwa powoli dobiega końca, a organizacja nie może skorzystać z usług nowych zawodników. Z tego powodu Paweł "dycha" Dycha wystąpi w nadchodzącym spotkaniu ESL Meisterschaft.

Pierwszego dnia grudnia 2020 roku Sprout poinformowało, że Paweł „dycha” Dycha i Michał „snatchie” Rudzki nie są już częścią pierwszego zespołu. Obaj zostali przesunięci na ławkę rezerwowych i dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. W przypadku Rudzkiego nie był to wielki problem, gdyż interesowało się nim x-kom AGO. „Jastrzębie” zaprezentowały go jako swojego nowego zawodnika, jednak Dycha pozostał na rezerwie Sprout.

Zobacz również: Paweł „reatz” Jańczak kolejnym nowym zawodnikiem x-kom AGO!

Na miejsce Polaków niemiecka organizacja ściągnęła Marko „kressy’ego” Đorđevicia i Fritza „slaxza” Dietricha z Alternate Attax. Obaj wystąpili jednak w meczach ćwierćfinałowych ESL Meisterschaft Autumn 2020 i wyklucza ich to z gry w półfinale. W tej sytuacji powołanie do pierwszego zespołu otrzymał Dycha, który jeszcze nie znalazł nowego zespołu. 23-latek wystąpi więc w spotkaniu półfinałowym przeciwko Alternate Attax. Mecz ten będzie świetną szansą na pokazanie swoich umiejętności ewentualnemu nowemu pracodawcy.

Spotkanie pomiędzy Sprout a ATN Attax odbędzie się w niedzielę o godzinie 16. Zwycięzca tego meczu w finale spotka się z BIG lub Rhein-Neckar.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem