Pavle „maden” Bošković nowym kolegą „hadesa” i „Dychy” w ENCE?

Wygląda na to, że ENCE nie będzie występować pod polską flagą. Według najnowszych informacji fińska organizacja zdecyduje się na transfer Pavle „madena” Boškovicia.

Ten rok ENCE rozpoczęło od ogłoszenia zmiany w składzie dywizji CS:GO. Organizacja poinformowała, że przesuwa na ławkę Joonasa „doto” Forssa i rozpoczęła poszukiwania następcy. Polscy kibice żyli nadzieją, że fińska organizacja zdecyduje się na pozyskanie kolejnego Polaka, jednak wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Zobacz również: „Oskar” odchodzi z Sinners. Czech otrzymał ofertę „nie do odrzucenia”

Gdyby ENCE pozyskało trzeciego zawodnika z Polski, to występowałoby pod biało-czerwoną flagą. Okazuje się jednak, że ekipa „hadesa” i „Dychy” nie sięgnie po naszego rodaka, a po gracza z Czarnogóry. Francuski dziennikarz, Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv, poinformował, że zespół jest bliski osiągnięcia porozumienia z Pavle „madena” Boškoviciem. 23-latek w ostatnim roku był związany z FunPlus Phoenix, jednak w listopadzie „Feniksy” wycofały się z prowadzenia dywizji CS:GO. Od tego czasu Czarnogórzec pozostaje poza grą.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem