Paulo Sousa… wyróżniony! Nietypowy ranking

Portal „The Athletic” stworzył bardzo nietypowy ranking selekcjonerów, w którym pod uwagę nie brał umiejętności motywacyjnych, taktycznych, a ubiór. Póki co to chyba jedyna rzecz, którą możemy się pochwalić podczas EURO.

Można powiedzieć, że jedyną rzeczą pozytywną, którą się wybiliśmy podczas Mistrzostw Europy to właśnie ubiór selekcjonera. Paulo Sousa to elegant. Zawsze prezentuje się nienagannie przy ławce. Lepiej jednak jakbyśmy zostali zapamiętani z dobrej gry, a nie ze względu na ubiór Portugalczyka. „The Athletic” docenia stroje jakie przygotował PZPN dla polskiej reprezentacji.

– Trener Polaków byłby najfajniejszą osobą na każdym weselu, w którym wziąłby udział. Brązowe skórzane oxfordy, brązowe chinosy z białą koszulą i granatowa marynarka. Wszystko zostało połączone ślicznym niebieskim krawatem z biało-czerwonymi dodatkami. Sousa jest przystojnym mężczyzną i to działa na jego korzyść. Cały dopasowany garnitur krzyczy, że jego zespół przyjechał na turniej po coś – argumentuje swój wybór portal.

Zdecydowanie najbardziej podoba nam się ostatnie zdanie. „Przyjechał na turniej po coś”. W meczu ze Słowacją tego nie widzieliśmy. Fajnie by było jakby szyk i elegancja Paulo Sosu przekuły się na dobre wyniki polskiej reprezentacji. Po to przecież pojechaliśmy na EURO, a nie żeby zaprezentować garnitury…

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem